Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MegaDiskoteka: podnimaem Ruki Vverh! Tatu! Revolvers!

Š 2018-12-01 19:00
Pramogų arena, Vilnius
23.00 - 34.00
Tai bus neabejotinai įspūdingiausias 2018 metų koncertas. Trys Legendos, kurios  surenka  sausakimšus stadionus ir daugiatūkstantines koncertų sales! Tai net trys valandos gyvo garso, trys valandos muzikinių hitų,  kuriuos pažįsta ir dainuoja visas Pasaulis: „18 mne uzhe „(18 мне уже!“), „ciuzhyje guby“ (Чужые губы), “Aleshka“(Алешка), „ a on tebya celujet „(Он тебя целует), „ty nazovi jego kak menya (Ты Назови Его Как Меня),  ,,ja soshla s uma(Я сошла с ума ) , „nas ne dogonyat“ (Нас не догонят), „ne uxodi“( не уходи)! Tai bus atsiminimų vakaras! Vakaras, kurio mes taip ilgai laukėme.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MegaDiskoteka: podnimaem Ruki Vverh! Tatu! Revolvers! Š 2018-12-01 19:00 Pramogų arena, Vilnius 23.00 - 34.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:45
Renginio kalba: rusų
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Ąžuolyno g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ta pati renginio vieta