Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Meilės dainos iš XVI amžiaus Anglijos

T 2016-12-28 19:00
M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
16.20 - 20.00
Palydint senuosius metus,gruodžio 28 dieną 19 val. M.K.Čiurlionio namai kviečia Jus į vieno talentingiausių senosios muzikos atlikėjų iš Lenkijos -  Mateusz Lawniczak ( klasikinė gitara, vokalas) koncertą, kuriame skambės XVI amžiaus Anglijos  genijų:  John Dowland, Philip Rosseter, Tobias Hume, Robert Jones dainos bei kūriniai liutnei.

Tuo metu dažniausiai skambant religinei muzikai, šių kompozitorių muzika tapo prieinama ir suprantama visiems žmonėms. Jų dainos skambėdavo tiek gatvės muzikantų repertuare, tiek baruose prie  pintos  alaus, tiek teatruose. Juos  pelnytai vadino liaudies kompozitoriais. Nuo bažnytinės muzikos šias dainas skyrė liutnės arba gitaros akompanimentas. Pastarosios virtuoziškais pasažais galėsite mėgautis gruodžio 28 d. koncerte.

Dainų tekstai dažniausiai skelbdavo apie laimingą arba nelaimingą meilę, tačiau netrūkdavo ir kasdienių politinių ir socialinių temų. Štai dainoje „Tobacco is like love“ („Tabakas yra kaip meilė“ ) lyginamas poveikis rūkant tabaką ir esant įsimylėjus.

Koncertas vyks jaukioje vos 50 žmonių talpinančioje M.K.Čiurlionio namų salytėje, kur Jūsų lauks nepamirštamas koncertas, spragsintis židinys ir taurė vyno.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Meilės dainos iš XVI amžiaus Anglijos T 2016-12-28 19:00 M.K.Čiurlionio namai, Vilnius 16.20 - 20.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30 val.
Trukmė: 1val. 20min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami.
Nuolaidos: 20% senjorams bei žmonėms su negalia.
Pertrauka: 1.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Savičiaus g. 11 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Tytuvėnų festivalis, VšĮ
Savanorių g. 10 Tytuvėnai