logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MEILĖS KLASIKA!

S 2022-02-13 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
20.00 - 25.00


Vasario 13 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

MEILĖS KLASIKA!

JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas ir gitara
AGNĖ DOVEIKAITĖ, smuikas

Programa
Romantiškos meilės klasikos hitai -
dainos ir instrumentinė muzika.

Artėjant Valentino dienai, kviečiame praleisti romantišką popietę Užutrakio rūmuose. Koncerte skambės meilės klasikos hitai, smuikininkės A. Doveikaitės ir vokalisto bei gitaristo J. Stanislovaičio duetas, sukurs užburiančią, kviečiančią pasivaikščioti muzikiniais meilės svajų takais, atmosferą.

Agnė Doveikaitė pradėjo griežti smuiku būdama 6 metų. Atlikėja yra devynerių tarptautinių ir respublikinių smuiko konkursų laureatė, garsių tarptautinių projektų  „Kremerata Baltica“ ir  „Orchestra Ensemble Kanazawa“ Japonijoje dalyvė. A. Doveikaitei už tarptautinius pasiekimus skirta oficiali LR Prezidento Valdo Adamkaus Padėka, o už meninius labdaros projektus jungiant muziką ir dailės terapiją, Pranciškonų Gėrio ambasadorės vardas. Agnė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, koncertuoja kartu su kitais garsiais Lietuvos klasikos bei džiazo atlikėjais ir dj’ais.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės  „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų  „Mes vieno kraujo“ ir  „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse  „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei  „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose  „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MEILĖS KLASIKA! S 2022-02-13 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 20.00 - 25.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeltas) KALĖDINIS ATVIRUKAS Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeltas) KALĖDINIS ATVIRUKAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą POPIETĖ SU VIOLONČELE. VIOLONČELĖS MUZIKOS PERLAI POPIETĖ SU VIOLONČELE. VIOLONČELĖS MUZIKOS PERLAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą MŪSŲ MOTERYS MŪSŲ MUZIKOJE MŪSŲ MOTERYS MŪSŲ MUZIKOJE Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą RAIDĖS IR GAIDOS RAIDĖS IR GAIDOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą DŽIAZAS KVIEČIA! DŽIAZAS KVIEČIA! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%