logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

MEILĖS PALYTĖTI!

S 2024-02-11 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Vasario 11 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

MEILĖS PALYTĖTI!

INDRĖ ANANKAITĖ, sopranas
LAIMONAS BENDARAVIČIUS, tenoras
RIMVYDAS MITKUS, fortepijonas

Programa
Arijos ir duetai iš operų ir operečių, gražiausios melodijos iš populiarių miuziklų ir filmų,
dainos iš V. Kernagio, S. Povilaičio, R. Janavičiaus ir kt. repertuaro.


Aksominių balsų duetas kviečia į išskirtinę muzikos popietę, kurioje du operos solistai, grupės „Il Senso“ nariai, įvairių muzikinių projektų dalyviai Indrė Anankaitė ir Laimonas Bendaravičius primins pačias gražiausias, puikiai pažįstamas melodijas. „Šios muzikinės programos daug pristatinėti nereikia – atliksime tai, ką mėgstame kiekvienas, ką neabejinga publika dažniausiai dainuoja kartu“, – sako atlikėjai. Koncerte skambės arijos ir duetai iš garsių pasaulio operų ir operečių, melodijos iš tokių miuziklų kaip „Operos Fantomas“, „Mulen Ružas“, „Čikaga“ ir kt. bei populiariausių pasaulio filmų „Asmens sargybinis“, „Titanikas“, „Mamma Mia“, „Taip gimė žvaigždė“, „Bohemijos rapsodija“ ir kt., o taip pat šviesaus atminimo V. Kernagio, S. Povilaičio, R. Janavičiaus dainos bei kitų Lietuvos grandų atliekamos dainos, suskambėsiančios naujomis spalvomis.

Ypatingai tarpusavyje derantys I. Anankaitės ir L. Bendaravičiaus balsai nepaliks abejingų. „Pagaliau mums pavyko įgyvendinti ilgai puoselėtą mintį dainuoti kartu. Esame draugai ir kolegos jau 15 metų. Paskutiniu metu dažnai sulaukdavome komplimentų ir raginimų sukurti mudviejų duetą. Tą ir padarėme. Norime skleisti muzikos grožį ir tuo dalintis su savo klausytojais. Tikime, kad paliesime publikos širdies kerteles“, – mintimis pasidalino Indrė ir Laimonas.

Indrė Anankaitė aktyviai dalyvauja muzikinėse veiklose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainuoja operos, operetės, šiuolaikinės muzikos, miuziklo ir pop stiliaus muziką. Yra grupės „Il Senso“ narė, muzikinio projekto „Tribute to Celine Dion“ sumanytoja ir atlikėja, įvairių TV projektų dalyvė.

Laimonas Bendaravičius – įvairių veiklų turintis atlikėjas. Be grupės „Il Senso“ dainuoja Valstybiniame chore „Vilnius“, dalyvauja sėkmingame muzikiniame „POP+Klasika“ projekte su Justinu Stanislovaičiu, taip pat koncertuoja su legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėju Viktoru Prapru.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MEILĖS PALYTĖTI! S 2024-02-11 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.00 - 25.00
Renginys MEILĖS PALYTĖTI!
Data / Laikas S 2024-02-11 14:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.00 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~13:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4-7 metų vaikams bilieto kaina 12 Eur.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
PVM kodas ND
Renginys MEILĖS PALYTĖTI!
Data / Laikas S 2024-02-11 14:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.00 - 25.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą POP+KLASIKA! Netikėtas duetas POP+KLASIKA! Netikėtas duetas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą ROŽĖS KAVALIERIUS. Teatralizuotas koncertas ROŽĖS KAVALIERIUS. Teatralizuotas koncertas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Čardašo karalienė Čardašo karalienė Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti