Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MĖNESIENOS DRAMA ORKESTRUI

A 2019-10-22 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
2.80 - 19.00

MĖNESIENOS DRAMA ORKESTRUI

 

LIZZIE BALL – smuikas, Didžioji Britanija

VILNIAUS MIESTO ANSAMBLIS „MIKROORKÉSTRA“

 

Tai, kas spalio 22-osios sutemose įvyks Šv. Kotrynos bažnyčioje, bus net ne koncertas, ne šou ir ne spektaklis. Tai – daugiau nei prieš 100 metų ant penklinių išrašytas trileris, dramatiškas muzikinis pasakojimas suaugusiems, naktinis žygis su orkestru Mėnulio taku per kompozitoriaus Arnold Schoenberg kūrybą ir skirtingus paslapčių kambarius.

Richard Dehmel 1896 metais parašyta poema kartu su sąmonę užtemdžiusiais asmeniniais jausmais savo mokytojo seseriai Mathildai, įkvėpė kompozitorių A. Schoenberg imtis didelės emocinės gelmės ir geliančios romantikos kūrinio „Verklärte Nacht“.

Mėnesienos nušviestoje miško proskynoje įvyksta jautriausias vyro ir moters pokalbis, atsivėrimas, išpažįstama didžioji paslaptis. Kiekviena nata valdo širdies plakimą. Kiekviena šakelė, trakštelėjusi naktį, skubina ieškoti artimojo rankos.

Kelionės pabaigoje tos rankos nesiliaus plojusios, nes ši drama orkestrui, įvilkta į naujųjų technologijų rūbą, bus visiškai iš fantastikos srities.

Ją atliks Didžiosios Britanijos smuiko virtuozė, moteris stichija Lizzie Ball, kuriai ploja karališkoji šeima, žavėdamasi išskirtiniu smuikininkės vitališkumu bei meistrystės kartelę itin aukštai užkėlęs Vilniaus miesto ansamblis „Mikroorkéstra“, vadovaujamas Martyno Levickio, kuriam kuo didesnis iššūkis – tuo daugiau inspiracijos. Mėnesienos drama orkestrui – kaip tik tai.

Britų videomenininkai specialiai šiai premjerai ruošia išskirtines vaizdo projekcijas, kurios klausytojus tiesiogine prasme pagaus į kibernetinį tinklą. Atsiras du pasauliai ir juos skiriantis, arba kaip tik – unikaliai sujungiantis šydas. Tai bus muzikos ir virtualaus reginio seansas, kokio publika dar nėra patyrusi. 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MĖNESIENOS DRAMA ORKESTRUI A 2019-10-22 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 2.80 - 19.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
-25 proc. studentams, moksleiviams, senjorams (2 bilietams) (kontrolės metu mateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
-80 proc. asmenims su negalia ir juos lydintiems asmenims (2 bilietams) (kontrolės metu mateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
accoAkademija VšĮ
accoAkademija VšĮ
Odminių g. 10-9 01122 Vilnius
info@accoakademija.lt / +37067703574
Įmonės kodas: 302617117
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MARTYNAS LEVICKIS. SOLO | PALANGOS KURHAUZAS MARTYNAS LEVICKIS. SOLO | PALANGOS KURHAUZAS Kurhauzo salė, Palanga 16.00 - 26.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MOZART: NIEKUO NEIŠSISKIRIANTIS KONCERTAS MOZART: NIEKUO NEIŠSISKIRIANTIS KONCERTAS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 2.80 - 19.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MARTYNAS LEVICKIS. PIAZZOLLA 100 MARTYNAS LEVICKIS. PIAZZOLLA 100 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 10.00 - 37.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!