logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

MERŪNAS ''Atvira širdim'' / Marijampolė

Š 2022-12-17 18:00
Marijampolės kultūros centras, Marijampolė

Merūnas - Atvira širdim

Po ketverių metų pertraukos vienas geriausių Lietuvos tenorų Merūnas Vitulskis drauge su VDU styginiu kvartetu leidžiasi į koncertinį turą po Lietuvą. "Tikiuosi žiemos šventes šventiškumu papildysiu", - sako jis.

Ilgai lauktus pasirodymus jis pavadino "Atvira širdim". Būtent šie žodžiai geriausiai apibūdino dabartinę dainininko būseną.

"Pastaraisiais metais išgyvenau nemenką vidinę kultūrinę krizę. Turėjau daug laiko apmąstymams. Buvo momentų, kai apnikdavo abejonės: ar dar turiu ką pasakyti klausytojams?" - prisipažino Merūnas.

Jis neslepia, kad išgyveno gana ryškius vidinius pokyčius. Suprato, kad nebenori blaškytis, mėtyti savęs į skirtingas sritis.  

"Noriu koncentruotis į muziką. Noriu būti savo dainų autoriumi", - ryžtingai sako.

Pabudęs kūrybinis polėkis nepraėjo be rezultato - pirmą kartą per visą savo karjerą Merūnas koncertuose "Atvira širdim" pristatys ir savo kūrybos dainas.

Dainininkas su jauduliu laukia, kaip jo naujus autorinius kūrinius įvertins klausytojai. Be jo paties dainų premjeros, koncertuose "Atvira širdim" skambės gražiausi ir populiariausi kūriniai iš itin sėkmingo albumo "Muzika Lietuvai" ir iš kitų jo karjeros periodų bei išleistų albumų.

"Šiais nelengvais laikais žmonėms nuo scenos reikia perduoti džiaugsmą ir viltį. Noriu, kad visi praleistume puikų laiką, atsipalaiduotume", - optimistinę programą žada jis.

"Atvira širdim" neapseis ir be šiltų pokalbių. Merūnas jau seniai suprato, kad soliniuose koncertuose joks klasikinis žanras jo neriboja. Todėl gerbėjai jau žino - laukia puikus vakaras su daug jaukių spontaniškų akimirkų, merūniškų pokštų, atvirų prisipažinimų ir be galo gražių dainų, kurias tarsi paveikslus tapo Merūno galingas, unikalaus tembro balsas.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MERŪNAS ''Atvira širdim'' / Marijampolė Š 2022-12-17 18:00 Marijampolės kultūros centras, Marijampolė 24.90 - 29.90
Renginys MERŪNAS ''Atvira širdim'' / Marijampolė
Data / Laikas Š 2022-12-17 18:00
Renginio vieta Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
Kaina 24.90 - 29.90
Svarbi informacija

 Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Trukmė:  1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Marijampolės kultūros centras
Vilkaviškio g. 2 Marijampolė Lietuva
Organizatorius
Muzikos dienos, VšĮ
Stirnų g. 28 Vilnius
info@promostar.lt / +370 (618) 55 689 (d.d. 9:00 - 17:00)
Įmonės kodas: 302474701
Renginys MERŪNAS ''Atvira širdim'' / Marijampolė
Data / Laikas Š 2022-12-17 18:00
Renginio vieta Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
Kaina 24.90 - 29.90
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MERŪNAS ''Atvira širdim'' / Panevėžys PopuliarusPopuliarusMERŪNAS ''Atvira širdim'' / Panevėžys Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys 24.90 - 29.90
Pirkti bilietą MERŪNAS ''Atvira širdim'' / Klaipėda PopuliarusPopuliarusMERŪNAS ''Atvira širdim'' / Klaipėda Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 24.90 - 29.90
Pirkti bilietą MERŪNAS ''Atvira širdim'' / Šiauliai PopuliarusPopuliarusMERŪNAS ''Atvira širdim'' / Šiauliai Šiaulių kultūros centras, Šiauliai 24.90 - 29.90
Pirkti bilietą MERŪNAS ''Atvira širdim'' / Tauragė PopuliarusPopuliarusMERŪNAS ''Atvira širdim'' / Tauragė Tauragės kultūros centras, Tauragė 25.90 - 29.90
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti