logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Mes kiekvienas esam meilė

A 2023-02-14 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Kiekviena karta turi savo balsą, kuris taikliai įgarsina šios dienos vidinius rūpesčius ir džiaugsmus.

Gabrielė Vilkickytė – 2021-ųjų M.A.M.A. apdovanojimuose pelniusi „Metų proveržio“ apdovanojimą yra vienas tų balsų, žiniasklaidoje dažnai vadinamas „deficitiniu“.

Brutaliai atviros dainos, kuriose nėra nei vieno nereikalingo žodžio, apima meilės, kuri gydo, baimės, kuri augina, pykčio, kuris įkvepia kurti, temas. Jei paklaustumėte Gabrielės gerbėjų, kokiu vienu žodžiu jie apibūdintų jos gyvus koncertus – neabejojame, atsakytų „terapija“.

Pavasarį tapusi nepriklausoma atlikėja, Gabrielė daugelį stebina savo bręstančia drąsa, kasmet augančia auditorija ir labai greitai iššluojamais bilietais į jos autorinius koncertus.

Ne veltui vasario 14 d. jauna atlikėja pirmąkart pasirodys „Žalgirio“ arenoje – pagaliau tilpsime visi.

Į sceną naujo albumo pristatyti ji lips su muzikos meistrų komanda – gyvo garso grupe, pučiamaisiais bei choru. Klausytojai išvys specialiai Valentino dienos tematika paruoštą autentišką scenografiją.

Koncerto pavadinimas skamba kaip priminimas – „Mes kiekvienas esam meilė”, o kaip pratęsia pati Gabrielė: „bet tik mylintis tą žino. Iš lėto gyjant žaizdoms, ieškant kelio namo. Lauksiu jūsų scenoje prisirpusi atvira širdim.“

Nuorodos į dainas:

1. https://www.youtube.com/watch?v=rSz2OzJoSes

2. https://www.youtube.com/watch?v=D7_obtUR5HI

3. https://www.youtube.com/watch?v=Ltc6vrrsXeE

4. https://www.youtube.com/watch?v=1G1Ln3aaDbc

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Mes kiekvienas esam meilė A 2023-02-14 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 25.00 - 45.00
Renginys Mes kiekvienas esam meilė
Data / Laikas A 2023-02-14 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 25.00 - 45.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: Akcija - pirmi blietai po 20 Eur!

 

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo rugsėjo 20 d. iki spalio 4 d. 108 Ramirent klubo sektoriuje. Prieš renkantis vietas į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį. 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
UAB Kauno arena
Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas
+370 615 98636; info@zalgirioarena.lt
Įmonės kodas: 302505310
PVM kodas LT100005607510
Renginys Mes kiekvienas esam meilė
Data / Laikas A 2023-02-14 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 25.00 - 45.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Čiuožimas Kauno ledo rūmuose NaujasNaujasČiuožimas Kauno ledo rūmuose Ledo rūmai (treniruočių aikštelė), Kaunas 3.65 - 13.00
Pirkti bilietą Čiuožimas Kauno ledo rūmuose NaujasNaujasČiuožimas Kauno ledo rūmuose Ledo rūmai (treniruočių aikštelė), Kaunas 3.65 - 13.00
Pirkti bilietą Čiuožimas Kauno ledo rūmuose NaujasNaujasČiuožimas Kauno ledo rūmuose Ledo rūmai (treniruočių aikštelė), Kaunas 5.45 - 13.00
Pirkti bilietą Čiuožimas Kauno ledo rūmuose NaujasNaujasČiuožimas Kauno ledo rūmuose Ledo rūmai (treniruočių aikštelė), Kaunas 3.65 - 13.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti