logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

METALLICA & Symphony by «Scream inc»

Pn 2024-01-12 19:00
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius

Unikalus pasirodymas pagaliau pasieks Lietuvą!

2024 m. sausio 12 d., Avia Soliution Group Arena – METALLICA &  Symphony by «Scream inc»

Kviečiame į nepakartojamą renginį, kuriame galėsite išgirsti legendinės grupės Metallica dainas, lydimas simfoninio orkestro. Klasika ir modernumas susilies į vieną visumą ir atsidurs prieš žiūrovą visu savo nepaprastu grožiu. O unikalus simfoninės muzikos ir hard roko derinys suteiks pasirodymui išties mistiško atspalvio ir nepaprastos atmosferos.

Tai unikali galimybė vėl išgirsti stulbinančius Metallica hitus, kaip jų garsiajame S&M koncerte. 1999-aisiais buvo išleistas garsusis legendos darbas – dviguba koncertinė plokštelė kartu su San Francisko simfoniniu orkestru. Sėkmė buvo didžiulė. Ir galime drąsiai teigti, kad artėjantis koncertas taip pat nepaliks abejingų!

Žinoma, „Metallicai“ nereikia jokio specialaus pristatymo. Šiandien jie jau yra tikra legenda, kurią žino ir mėgsta milijonai žmonių visame pasaulyje. Daugiau nei 30 metų jų muzika jaudino daugybės gerbėjų mintis. Kiekvienas roko mylėtojas gerbia savo ikoninį 1991 m. juodąjį albumą. Grupė pateko į Rokenrolo šlovės muziejų, gavo daugybę prestižinių apdovanojimų ir dalijosi scena su dauguma šio žanro monstrų. Jie demonstravo beprotišką veržlumą koncertuose ir aukščiausią grojimo klasę visur – net Šiaurės ašigalyje ir Antarktidoje!

Scream Inc. – tikri grupės pasekėjai, kuriems pavyko pasiekti sėkmės ir pagarbos tiek tarp Metallica gerbėjų, tiek tarp rokenrolo gerbėjų apskritai. Grupė pristatys 1999-ųjų S&M albume įamžintų dainų simfonines versijas. SCREAM INC.  žinoma kaip viena geriausių Metallica tribute grupių pasaulyje. Kolektyvas gyvuoja nuo 2008 m. ir per tą laiką surengė daugiau nei 1000 koncertų tokiose šalyse kaip Vokietija, Austrija, Čekija, Estija, Graikija, Olandija, Portugalija, Ispanija, Lenkija ir Ukraina, kurių pasirodymai buvo išparduoti.

Neabejotina, kad muzikantų profesionalumas, neįtikėtina energija ir meilė Metallicos palikimui leis jiems šį koncertą sugroti aukščiausiu lygiu, su nerealiu užsidegimu ir atsidavimu. Šie vaikinai turi pakankamai degalų ir akumuliatoriaus energijos, būkite tikri! Šį pasirodymą prisiminsite amžinai!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
METALLICA & Symphony by «Scream inc» Pn 2024-01-12 19:00 AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius 32.00 - 105.00
Renginys METALLICA & Symphony by «Scream inc»
Data / Laikas Pn 2024-01-12 19:00
Renginio vieta AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Kaina 32.00 - 105.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:  anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Organizatorius pasilieka teisę keisti salės planą.
 
Lounge sektoriai
Pirkdami juos gausite:
• Atskirą įėjimą ir rūbinę;
• Patogiausią vietą stebėti renginį;
• Išskirtinį meniu baruose;
• Kitas pramogas ir jaukią atmosferą.
 
BONUS sektoriai.
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse

*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
BetMar, UAB
Architektų g. 56-101 Vilnius
betmar.uab@gmail.com / +37067064416
Įmonės kodas: 302632222
PVM kodas LT100009270416
Renginys METALLICA & Symphony by «Scream inc»
Data / Laikas Pn 2024-01-12 19:00
Renginio vieta AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Kaina 32.00 - 105.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Matt Dusk A Very Frank Sinatra Christmas Matt Dusk A Very Frank Sinatra Christmas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą Czerwone Gitary 55-lecie Platynowy koncert Czerwone Gitary 55-lecie Platynowy koncert COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti