Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MIDSUMMER VILNIUS18: FREAKS ON FLOOR

T 2018-07-18 20:30
Valdovų rūmai, Vilnius
22.00 - 28.00
Freaks On Floor: ROKO MIŠIOS

Šią vasarą „Midsummer Vilnius“ festivalis suskambės įvairiuose muzikiniuose žanruose, tarp kurių ir roko muzika, kurią liepos 18 d. į Valdovų rūmų kiemą atneš grupė „Freaks On Floor“ koncerte „Roko Mišios". 

Daugiau nei dešimtmetį kartu grojantys muzikantai Justinas Jarutis ir Rokas Beliukevičius festivalio scenoje pasirodys ne vieni - koncerto metu tinkamą atmosferą padės kurti styginių instrumentų grupė bei ištikimi bendražygiai, muzikantai Tadas Žukauskas (bosinė gitara), Gintas Bagdonas (akustinė gitara). „Su šiais nuostabiais vyrais skambame žymiai sodriau, o styginių kolektyvas įneš dar daugiau didingumo rokenrolui", - sakė grupės būgnininkas Rokas Beliukevičius.

Grupės branduolį sudarantys muzikantai Justinas ir Rokas nestokoja kūrybinio smalsumo ir nuolat  ieško kažko naujo, įdomaus - būtent dėl to muzikantai išlaiko intrigą, yra laukiami koncertuose ir kaskart klausomi lyg naujai. Šį kartą, „Midsummer Vilnius“ festivalyje, grupė sau kelia naują užduotį savo koncertu itin gerai suderėti su Valdovų rūmų kieme tvyrančia atmosfera - ruošia specialų savo muzikos skambesį koncerte „Roko mišios". 

„Klausytojams dovanosime išskirtinį koncertą. Vien tai, kad grosime Valdovų rūmuose yra didelis išskirtinumas, ten sugroti norėjome seniai. Vieta įpareigoja koncertą sukurti kitokį nei įprastai, tam kuriame naujas aranžuotes ir tikimės, kad „Freaks On Floor“ muzika ir rūmų atmosfera puikiai suderės," - apie būsimą koncertą pasakojo grupės vokalistas ir gitaristas Justinas Jarutis.

Daugeliui alternatyvios muzikos gerbėjų „Freaks On Floor“ tandemo pristatinėti nereikia, vis tik, tai viena tituluočiausių naujosios kartos Lietuvos roko grupių, išleidusi keturis albumus, sėkmingai koncertuojanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Grupė jau yra koncertavusi tokiuose kaimyninių šalių festivaliuose kaip „Heineken Open'er“ Lenkijoje, „Rabarock“ - Estijoje, „Positivus“ - Latvijoje ir kt.

„Freaks On Floor“ dainos vaizdo klipas „Star“: https://youtu.be/NOE2P_OToNQ

Dažniausiai energingi, šiek tiek pakvaišę, kartais melancholiški ir neprarandantys unikalumo „Freaks on Floor“ savo muzikoje ne tik jungia roko, indie, funk muzikinius stilius, bet ir jais apipina prasmingą žinią nešamą klausytojui. Koncerte „Roko mišios” muzikantai rokenrolo dvasią skleis su visai kitokia energija.

„„Roko mišios” – labai svarbus koncertas mums, kaip grupei. Klausytojai turės galimybę išgirsti gerai žinomas mūsų dainas skambančias kitaip, nei įprastuose koncertuose. Tai nebus liūdnos mišios. Tai bus šventinės mišios, roko mišios“,  - pasakojo grupės vokalistas ir gitaristas Justinas Jarutis.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 16-27 d.

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2017 m. video:

https://www.youtube.com/watch?v=N3xCtmBa8So

Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – „Facebook“ paskyroje ir internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MIDSUMMER VILNIUS18: FREAKS ON FLOOR T 2018-07-18 20:30 Valdovų rūmai, Vilnius 22.00 - 28.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Baleto teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 - 52, Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta