Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MIDSUMMER VILNIUS18: Opera po žvaigždėmis

T 2018-07-25 20:30
Valdovų rūmai, Vilnius
16.00 - 34.00
Liepos 25 d.

OPERA PO ŽVAIGŽDĖMIS

Solistai: LIUDAS MIKALAUSKAS ir JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ

Lietuvos Kamerinis Orkestras, dirigentas MODESTAS PITRĖNASTrečius metus iš eilės vidurvasarį Lietuvos sostinės širdis taps pagrindiniu traukos centru kultūros mylėtojams. Liepos 16-27 dienomis LDK Valdovų rūmų kieme įsikurs festivalis „Midsummer Vilnius" su kokybiška kultūrine programa, kurią sudarys 10 itin plataus meninio spektro pasirodymų - nuo šiuolaikinės muzikos, specialių projektų bei teatro iki operos.

Jau tradicija tapęs festivalio „Midsummer Vilnius" renginys „Opera po žvaigždėmis“ kiekvienais metais tampa tikra atgaiva klasikinės muzikos gerbėjams. Gražiausias operų arijas po atviru dangumi čia atlieka žymiausi klasikinės muzikos profesionalai tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių.

Šiais metais liepos 25 d. vakarą koncertas „Opera po žvaigždėmis“ vėl pakvies pasiklausyti pačių gražiausių operų arijų kartu su vienu žymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų bei daugelio tarptautinių konkursų laureatu Liudu Mikalausku. Kartu su juo romantinę nuotaiką skleis operos solistė, įstabaus soprano savininkė, daugelio tarptautinių konkursų bei 2017 m. Jaunojo muzikos atlikėjo premijos laureatė Jomantė Šležaitė.

Koncerte kartu su talentingais lietuvių solistais gros Lietuvos kamerinis orkestras, vadovaujamas vieno geriausių šalies dirigentų Modesto Pitrėno. Šio renginio metu publika turės unikalią progą vienoje scenoje išvysti rinktinius Lietuvos klasikinės muzikos profesionalus.

Lygindamas koncertus atliekamus su šiuolaikinės muzikos atlikėjais ir „Operą po žvaigždėmis“, Modestas Pitrėnas yra atviras, kad pastaroji jam artimesnė, bet kaskart leidžianti atrasti naujų spalvų. „Opera - yra labiau nuspėjama ir aiški. Bet ir čia, per keletą metų, mes pasiekėme daug kontrastų ir įvairovės", - savo patirtimi dalinosi maestro.

Renginys „Opera po žvaigždėmis“ klausytojų širdis pavergė jau ir anksčiau vykusių koncertų metu, kur  operų arijas atliko tokie klasikinės muzikos pasaulio solistai kaip Merūnas Vitulskis bei Lilija Gubaidulina, Ona Kolobovaitė ir Kostas Smoriginas, taip pat pasaulinio garso operos žvaigždė iš JAV Charlesas Castronovo.


Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 16-27 d.

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2017 m. video:
https://youtu.be/N3xCtmBa8So

Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – „Facebook“ paskyroje ir internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MIDSUMMER VILNIUS18: Opera po žvaigždėmis T 2018-07-25 20:30 Valdovų rūmai, Vilnius 16.00 - 34.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Baleto teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 - 52, Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta