Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šimtmečio koncertas: ''Panevėžio garsas'' su Monika Linkyte

Pn 2018-04-27 18:00
Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys
Šimtmečio koncertas: „Panevėžio garsas“ su Monika Linkyte 

Panevėžiečiai ir miesto svečiai turėtų ryškiai pasižymėti savo užimtumo kalendoriuje balandžio 27 d., penktadienį, nes Panevėžio muzikiniame teatre jūsų laukia šventė. Didelė šventė kartu su draugais ir artimaisiais, kai gali tiesiog pabūti kartu ir pasiklausyti specialiai šiam vakarui kruopščiai atrinktų ir iš širdies atliekamų dainų.

Repertuaras, kaip ir jo atlikėjai, rinktinis. Dirigento Martyno Bražo vadovaujamas pučiamųjų  instrumentų orkestras „Panevėžio garsas“ kartu su viena populiariausių Lietuvos atlikėjų Monika Linkyte paruošė Monikos autorinių dainų, lietuvių kompozitorių ir pasauliui gerai žinomų kūrinių orkestrui aranžuotes. Muzikantai juokauja, kad tokio koncerto galėtų pavydėti net ir renginių išlepinti vilniečiai.

Šventė visiems atėjusiems bus dviguba, nes po koncerto naujajį Monikos mini albumą „Old Love“ bus galimybė įsigyti iš pačios Monikos rankų su jums skirtu autografu. O tuo tarpu klausomės naujausio dainininkės kūrinio „O Tu?“ ir skaičiuojame dienas iki koncerto.

„O Tu?“ - https://youtu.be/qtgQbTk_zZ8

Renginio nuoroda: http://www.paneveziomuzikinis.lt/index.php?

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šimtmečio koncertas: ''Panevėžio garsas'' su Monika Linkyte Pn 2018-04-27 18:00 Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 10.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Vaikai nemokamai neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Nepriklausomybės a. 8 Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Panevėžio muzikinis teatras
Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės aikštė 8 35227 Panevėžys
Įmonės kodas 148428990
Ta pati renginio vieta