Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Modestas Sedlevičius /baritonas/, Anna Anstett /fortepijonas/

Pn 2018-03-02 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
7.80 - 14.80
„Ji buvo čia...“
Modestas Sedlevičius
(baritonas, Lietuva–Vokietija–Italija), Anna Anstett  (fortepijonas, Ukraina–Vokietija)
Programa: Franz Schubert, Juozas Gruodis, Kazimieras Viktoras Banaitis, Vladas Jakubėnas, Julius Juzeliūnas,  Konstancija Brundzaitė, Zita Bružaitė, 

Koncertas vyks I aukšto fojė.
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.Kalendorinio pavasario pradžią Klaipėdos koncertų salėje pažymėsime dainomis! Jas atliks sparčiai karjeros laiptais kylantys talentai, pasirinkę tobulėti tarptautinėje erdvėje ir Klaipėdai paruošę labai įdomią programą. Modestas Sedlevičius (baritonas, Lietuva–Vokietija–Italija) ir Anna Anstett (fortepijonas, Ukraina–Vokietija) klausytojams įteiks spalvingą lietuvių ir Franzo Schuberto vokalinės kūrybos puokštę. Būtent šio kompozitoriaus daina „Ji buvo čia...“ ir tapo pavadinimu koncerto, įvyksiančio kovo 2 d., penktadienį, 18:30 val. Klaipėdos koncertų salės I aukšto fojė.

Lietuvos melomanai ir žiniasklaida sutelkė dėmesį į Modestą Sedlevičių, kai jis sužibėjo tarptautiniame V. Noreikos dainininkų konkurse. Jame baritonas ne tik pelnė II premiją, bet ir tapo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro favoritu. Šis įvertinimas reiškia, kad jau kitame sezone M. Sedlevičiaus pavardė bus įrašyta didžiausio Lietuvos teatro repertuare. Jis pakviestas dainuoti ir Tartu operos teatre (Estija). Solistas įvertintas už skonio ir saiko pojūtį, artistišką asmenybę ir solidžią kovą ne dėl prizo, o dėl dvasios šventės. Kitas svarbus jo pastarųjų metų laimėjimas – III vieta tarptautiniame Liūtų klubo dainavimo konkurse Immlinge (Vokietija).

„Modestas išmano stilių ir scenoje jaučiasi lyg žuvis vandeny“, – rašyta spaudoje po sėkmės dainininkų konkurse. Jaunasis baritonas pradėjo muzikos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur dainavimo mokėsi pas Deividą Staponkų. Vėliau dainininkas baigė bakalauro studijas muzikos ir teatro universitete Manheime, kur dabar studijuoja magistrantūros studijų programoje. M. Sedlevičių dažnai galima matyti Vokietijos ir kitų šalių operos teatrų spektakliuose. Tobulinimasis Italijoje, kur laimėta garsiojo teatro „La Scala“ akademijos Milane stipendija, atvėrė jam kelius ir į šios šalies spektaklių ir koncertų scenas.

M. Sedlevičiaus duetas su pianiste Anna Anstett yra laimėjęs daug prizų tarptautiniuose dainų konkursuose: „Das Lied“ Heidelberge (Vokietija), J. Brahmso konkurse Poertschache (Austrija), moderniosios muzikos konkurse Karlsruhe (Vokietija) bei konkurse „Vokietijos romantizmas dainose“ Moerse (Vokietija). Iš Ukrainos kilusi muzikė groti fortepijonu pradėjo būdama šešerių ir jau nuo mažens buvo puikiai vertinama. Studijas A. Anstett nusprendė tęsti Vokietijos miestuose Štutgarte ir Manheime. Konkursuose pianistė yra įvertinta kaip solistė ir kamerinės muzikos atlikėja.

Tarptautinis duetas programoje „Ji buvo čia...“ daug dėmesio skirs lietuvių autoriams. Koncerte skambės net keturiolika dainų, kurias parašė lietuviai – nuo šalies kompozitorių „tėvo“ Juozo Gruodžio iki žinomos šių dienų kūrėjos Zitos Bružaitės. Kiti dainų autoriai – Kazimieras Viktoras Banaitis, Vladas Jakubėnas, Julius Juzeliūnas, Konstancija Brundzaitė. Nemažiau ryškios Lietuvos kultūros asmenybės yra ir dainų tekstų autoriai: Salomėja Nėris, Bernardas Brazdžionis, Kazys Binkis ir kiti.
Antroji koncerto dalis skiriama vokalinės miniatiūros žanrą išpuoselėjusiam austrų kompozitoriui Franzui Schubertui. Vienas žymiausių pasaulio romantikų paliko didžiulę kolekciją dainų (daugiau nei 600!), nuolat skambančių koncertų salėse. Savo kūryboje jis atskleidė poezijos genijų – Friedricho Schillerio, Ernsto Schulze‘s, Johanno Wolfgango von Goethe‘s ir kitų – tekstus.

„Dainos – tai sudėtinga emocinė idėja, išreikšta per muziką ir tekstą. Tai tarytum mažytė opera, kuri telpa į keletą minučių,“ – sako Modestas Sedlevičius ir kartu su Anna Anstett kviečia į jaukų dainų vakarą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Trukmė:
 1:40 val.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
Įmonės kodas 300101372