logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

MOKINUKĖS

Š 2024-03-09 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

„Mokinukės sugrįžtą – surengs koncertą didžiausioje šalies arenoje
 

Prieš 20 metų šalies muzikos padangę drebinusios ir tūkstantines gerbėjų minias subūrusios „Mokinukės“ – sugrįžtą. Jau kovo 9 dieną merginų grupė Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs įspūdingą nostalgijos kupiną vakarą, kurio metu pasirodys originaliu sąstatu. Pasak grupės narių,  tai bus tarsi klasės susitikimas, kuriame laukiamas kiekvienas.

Didžiulio populiarumo sulaukusi merginų grupė buvo tapusia tokia populiaria, kad galėjo didžiuotis rekordiniais įrašų pardavimais, o koncertinė veikla buvo tapusi kasdienybe. Kiekvienas mokėjo tokių hitų kaip „Melagis“ ar „Užrakinta surakinta“ tekstus, todėl ir šiandien grupę „Mokinukės“ daugelis prisimena su didžiule nostalgija

„Mokinukės“ – Simona Nainė, Ieva Vaitiekūnienė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Kristina Šerkšnienė, Rūta Žilionytė bei, žinoma, jų vadovė Laima Lapkauskaitė – nusprendė sugrįžti į sceną ir jau kovo 9 dieną surengti įspūdingą koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Emocijos prisiminus grupės veiklą visuomet šiltos, malonios, keliančios šypseną .Mes realiai gyvenome kartu, tai buvo tikrai ir pykčių, kurie dabar kelia juoką, ir juokingų nutikimų. O koncertai buvo įspūdingi. Neretai susirinkdavo tiek žmonių, jog nebetilpdavo į salę ir reikėdavo daryti du koncertus. Dar ir dabar akyse stovi tos žmonių minios, su plakatais, ir dainuojančiais visas dainas mintinai kartu su mumis“, – prisimena merginos.

Didžiausioje šalies arenoje įvyksiančiame koncerte „Mokinukės. Klasės susitikimas“ merginos atliks visus ryškiausius kūrinius. Pasak grupės vadovės, pagrindinis koncerto tikslas – sukurti ilgai lauktą susitikimą, iš kurio kiekvienas išsineštų geriausius prisiminimus.

„Manau, kad geriausias žodis apibūdinti visa tai, ką šiuo metu ruošiame – „nostalgija“. Tikiuosi, šis jausmas sugrąžins ir gerbėjus, kurių „Mokinukės“ turėjo labai daug“, – atvirauja L. Lapkauskaitė.

Bilietų prekyba į kovo 9 dieną įvyksiantį „Mokinukių“ koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje startuoja jau šiandien. Pirmi 400 bilietų pigiau. Bilietus platina Bilietai.lt.

Kartu su džiugia žinia merginos šiandien pristato ir naujai įrašytą kūrinį „Užrakinta surakinta“ bei vaizdo klipą, kuriame įamžinta merginų sugrįžimo fotosesijos akimirkos.

Mokinukės – „Užrakinta surakinta“:

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MOKINUKĖS Š 2024-03-09 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 38.00 - 55.62
Renginys MOKINUKĖS
Data / Laikas Š 2024-03-09 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 38.00 - 55.62
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus iki vasario 7 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo vasario 8 dienos.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
CREATIVE INDUSTRIES UAB
Lvovo g. 13-12 Vilnius
861159862/info@creative-industries.net
Įmonės kodas: 302908877
PVM kodas LT100007358113
Renginys MOKINUKĖS
Data / Laikas Š 2024-03-09 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 38.00 - 55.62
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti