Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Monika Marija, Albumo pristatymas | Papildomas koncertas

T 2018-12-26 17:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
16.00 - 26.00
MONIKA MARIJA - dar šiais metais tapusi geriausiu Lietuvos Balsu ir įspūdingu vokalu užkariavusi visos šalies klausytojų širdis. Atlikėja, įrodžiusi, kad muzikos kalba galima pasiekti bet kurį klausytojč ir visai nesvarbu, kad tos kalbos jis gali net nesuprasti.

Atlikėja šiais metais surengusi jau du sėkmingus turus po Lietuvą ir savo klausytojams pristačiusi visiškai skirtingas pogramas, Kalėdiniame ture pasiruošė pristatyti tai, ką kūrė visus metus. Naujasis ir pirmasis atlikėjos solinis albumas pirmą kartą nuskambės gyvai Kalėdiniame pristatymo ture.

Naujausios atlikėjos dainos, akomponuojant gyvo garso grupei ir ilgai lauktas albumas, kuris parodys visas atlikėjos puses ir atskleis dar negirdėtas istorijas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Monika Marija, Albumo pristatymas | Papildomas koncertas T 2018-12-26 17:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 16.00 - 26.00
Svarbi informacija
- 30% akcija iki gruodžio 10 d. imtinai
* pasirinkite kainos kategoriją "30% nuolaida"


Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: apie 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Bekaras, VšĮ
Eigulių g. 2 Vilnius