Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MUILO OPERA ''Magistras Pūtikas''

Š 2016-12-17 18:00
Šokio teatras, Vilnius
21.00 - 87.00
Odesos Muilo Burbulų Teatras parodys stulbinantį šou visai šeimai!

Ir iš kur gi gali kilti pats juokingiausias, gal net „muilinas akių dumimas“?! Na aišku, kad iš nepavargstančių šmaikštuolių, jumoristų ir satyrikų, žavingų avantiuristų – iš Odesos!!!

Pirmasis pasaulyje – ir pats geriausias, linksmiausias, juokingiausias Mulio Burbulų Teatras (Театр Мыльных пузырей) su savo stulbinančiu vaidinimu (neabejotinai – tai „mulio opera“, skirta vaikams, tėvams, seneliams ir močiūtėms, proseneliams ir promočiūtėms bei kitiems giminaičiams ir draugams) pavadinimu „DIDŽIULIS BUL BUL ŠOU ARBA MAGISTRO PUTĖJO ŠPOSAI“ gali būtitik iš Odesos, ir mūsų didelei laimei šį spektaklį mes pamatysime Vilniaus Šokio teatro scenoje (Т. Kosciuškos 11) gruodžio 17-tąją!

Stulbinantis šou, užburianti artistų vaidyba, puikus humoras, unikali „muilo“ scenografija, kostiumai ir efektai, nuostabi muzika: Vivaldi, Mocartas, Grigas, Pučini – visa tai taps nepamirštama švente visai šeimai!

Pagrindinis režisierius, jis kartu yra ir artistas bei kūrėjas – mums puikiai pažįstama garsi Odesos „Maski-šou“ («Маски-шоу») žvaigždė – Boris Barskij! Jis ir jo gausi talentinga komanda suteiks daug džiaugsmo Vilniaus publikai!

Paskubėkite iš anksto įsigyti bilietus: jaukioje Šokių Teatro salėje – tik 350 vietų!

Bilietai į spektaklį „DIDŽIULIS BUL BUL ŠOU ARBA MAGISTRO PUTĖJO ŠPOSAI“ pirmojo pasaulyje Muilo Burbulų Teatro iš Odesos gruodžio 17-ąją nuo 18:00 parduodami visose bilietai.lt kasose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MUILO OPERA ''Magistras Pūtikas'' Š 2016-12-17 18:00 Šokio teatras, Vilnius 21.00 - 87.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00 val.
Trukmė: 90 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
T. Kosciuškos g. 11, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius