logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Music by Ludovico Einaudi, Ramin Djawadi. Rojalis (Belarus)

Pn 2021-09-24 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
20.00 - 25.00
Mieli svečiai, informuojame, kad į renginį bus įleidžiami tik žmonės turintys galimybių pasą t. y. kurie paskiepjo, turi neigiamą PGR testą (galioja ne ilgiau kaip 48 valandas), arba tie, kurie sirgo per 180 dienų. Prašome atkreipti dėmesį į tai!
 

Fortepijoninės muzikos vakaras Šv. Kotrynos bažnyčioje. Rojalis.

Grojant Minsko simfoninio orkestro pianistui išgirsite pačias įspūdingiausias ir emocingiausias genijaus Ludovico Einaudi kompozicijas (filmai „The Intouchables“, “Nomadland” ir kt.), taip pat neįtikėtino kompozitoriaus Ennio Morricone (filmai “Professional”, “The Mission” ir kt.) ir kitų genijų muzikinius kūrinius, kurie palies kiekvieno žiūrovo sielą!

Koncertas vyks vieną iš nuostabiausių atmosferų turinčioje Vilniaus vietų - Šv. Kotrynos bažnyčioje. Vidinė atmosfera kiekvienam žiūrovui suteiks ypatingų įspūdžių didingo vidinio vaizdo dėka. Šviesos žaismas nuneš jus į tikrai tobulą pasaulį.

Galėsite pasimėgauti neįtikėtinu rojalio, kurio kompozicijos užpildytos gyvenimu, skambėjimu, sielos ramybės jausmu ir vidiniu pakylėjimu. Genijų užrašyti muzikiniai motyvai verčia mus eiti pirmyn, mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka ir tikėti geriausiu – meile ir nuoširdumu.

Įspūdžiai išliks šilčiausi, o emocijos - gyviausios!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Music by Ludovico Einaudi, Ramin Djawadi. Rojalis (Belarus) Pn 2021-09-24 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 20.00 - 25.00
Svarbi informacija

Mieli svečiai, informuojame, kad į renginį bus įleidžiami tik žmonės turintys galimybių pasą t. y. kurie paskiepjo, turi neigiamą PGR testą (galioja ne ilgiau kaip 48 valandas), arba tie, kurie sirgo per 180 dienų. Prašome atkreipti dėmesį į tai!


Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:10
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
LLC ''CLASSIC ENERGY''
Odoevskogo str., premise 222 Minsk
+375296902035; v.orkestr@mail.ru
Įmonės kodas: 193337733
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta