logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Music of DIO and RAINBOW by Doogie White & Rowan Robertson - Kaunas

K 2023-11-30 20:00
Kauno OAZĖ, Kaunas

 Vokalistas Doogie White‘as ir gitaristas Rowanas Robertsonas atiduos duoklę „Dio“ ir „Rainbow“ muzikai

Gausus koncertinis rudens sezonas įgauna pagreitį, o koncertinis ciklas „Klasikinio roko legendos“ skelbia dar vieną naują žinią: du pasaulyje žinomi rokeriai – vokalistas Doogie White‘as ir gitaristas Rowanas Robertsonas - dviem koncertais Lietuvoje atiduos duoklę grupėms, kuriose anksčiau abu yra groję. Hardroko ir heavy metalo klasika, grupių „Dio“ ir „Rainbow“ dainos, atliekamos tikrų šio žanro profesionalų, skambės gyvai lapkričio 29 d. Vilniaus „Vakaryje“ ir lapkričio 30 d. Kauno „Oazėje“.

Ritchie Blackmore's Rainbow - Black Masquerade:
https://youtu.be/82K4uNUkfeQ

Škotų vokalistas Doogie White‘as visada buvo didelis grupės „Deep Purple“ fanas. Šiems koncertuojant Londone jis pasinaudojo proga ir grupės vadybininkui perdavė kelių savo dainų įrašus su prierašu „Jei Ritchie (Blackmore‘ui) kada nors reikėtų vokalisto...“. Bet prieš tai aktyvusis vokalistas net pretendavo į „Iron Maiden“ frontmeno poziciją, kai reikėjo pakeisti tuomet grupę palikusį vokalistą Bruce‘ą Dickinsoną (galiausiai šie pasirinko Blaze‘ą Bayley). Tačiau būtent dalyvavimas „Iron Maiden“ perklausose Doogie White‘ui lėmė bendram darbui su kitais muzikantais itin pageidaujamo vokalisto reputaciją. Jis bendradarbiavo ar iki šiol dirba su Yngwie Malmsteenu, „Tank“, „La Paz“, „Alcatrazz“, „Praying Mantis“, „Cornerstone“, „Demon's Eye“, „Pink Cream 69“ ir daugeliu kitų, o su tikra gitaros legenda Michaeliu Schenkeriu (ex-„Scorpions“, „UFO“) 2012 metais dalyvavo Vilniuje projekto „Michael Schenker's Temple of Rock“ koncerte.

1994 metais Doogie visgi įgyvendino savo seną svajonę – jis atsidūrė legendinių „Rainbow“ gretose, su šia grupe įrašė albumą „Stranger In Us All“ (1995) ir dalyvavo jo pristatymo pasaulinėse gastrolėse. Apie šį laikotarpį Doogie kalba itin pagarbiai: „Aš tai norėjau padaryti nuo pat pirmos akimirkos, kai tik išgirdau grojant Ritchie Blackmore‘ą. Ne kasdien sutiksi tiek įkvėpimo ir noro groti kartu suteikusį vaikiną. Man patiko visas tas laikas, pradedant repeticijomis šaltoje patalpoje, baigiant albumo įrašymu ir koncertais“.

Michael Schenker's Temple of Rock - Vigilante Man:
https://youtu.be/21EaEwU4szU

Gitaristą Rowaną Robertsoną, kai šiam tebuvo 17 metų, pastebėjo ir į savo projekto „Dio“ gretas pakvietė tikra sunkiosios muzikos ikona, vokalistas Ronnie James‘as Dio. Rowanas grupėje pakeitė ją palikusį gitaristą Craigą Goldy ir taip iš mažai kam žinomo muzikanto per naktį tapo pasauline žvaigžde. Kartu su „Dio“ R. Robertsonas įrašė albumą „Lock up the wolves“ (1990 m.) ir dalyvavo vėlesniame jo pristatymo pasauliniame ture. Tuomet grupės sudėtyje grojo tokie sunkiosios muzikos korifėjai, kaip buvęs „AC/DC“ būgnininkas Simonas Wrightas ir dabartinis „Stratovarius“ bei „Rainbow“ klavišininkas Jensas Johanssonas.

Dio - Wild One:
https://youtu.be/uEQx0K4ZFvs?si=tEYsSghA8fp1VbL7

Dviejuose koncertuose Lietuvoje visi šio žanro mylėtojai išgirs tokias populiarias grupių „Dio“ ir „Rainbow“ dainas, kaip "Man On The Silver Mountain", "Temple Of The King", "Black Masquerade", "Holy Diver", "Lock Up The Wolves", “Rainbow In The Dark” ar “Last In Line”. Tikri sunkiojo roko muzikos gerbėjai yra laukiami lapkričio 29 d. Vilniaus klube „Vakaris“ ir lapkričio 30 d. Kauno klube „Oazė“.

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/KaunoOAZE

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Music of DIO and RAINBOW by Doogie White & Rowan Robertson - Kaunas K 2023-11-30 20:00 Kauno OAZĖ, Kaunas 27.00 - 32.00
Renginys Music of DIO and RAINBOW by Doogie White & Rowan Robertson - Kaunas
Data / Laikas K 2023-11-30 20:00
Renginio vieta Kauno OAZĖ, Kaunas
Kaina 27.00 - 32.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: 2 (15 min.)
Renginio kalba: lietuvių, anlų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno OAZĖ
Baltų pr. 16 Kaunas Lietuva
Organizatorius
NTA, UAB
A. Juozapavičiaus pr. 7M Kaunas
864066899; renginiai@kaunooaze.lt
Įmonės kodas: 132137474
PVM kodas LT321374716
Renginys Music of DIO and RAINBOW by Doogie White & Rowan Robertson - Kaunas
Data / Laikas K 2023-11-30 20:00
Renginio vieta Kauno OAZĖ, Kaunas
Kaina 27.00 - 32.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Legendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Kaunas PopuliarusPopuliarusLegendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Kaunas Kauno OAZĖ, Kaunas
-30%
Pirkti bilietą Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas | Kauno Oazė PopuliarusPopuliarusLegendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas | Kauno Oazė Kauno OAZĖ, Kaunas
Pirkti bilietą Rūta Ščiogolevaitė ir grupė. Trijų dalių koncertas | Kauno Oazė PopuliarusPopuliarusRūta Ščiogolevaitė ir grupė. Trijų dalių koncertas | Kauno Oazė Kauno OAZĖ, Kaunas
Pirkti bilietą GUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Kaunas PopuliarusPopuliarusGUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Kaunas Kauno OAZĖ, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti