logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MŪSŲ MOTERYS MŪSŲ MUZIKOJE

S 2022-03-06 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
14.40 - 18.00


Kovo 6 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

MŪSŲ MOTERYS MŪSŲ MUZIKOJE

VYTAUTAS STRAIŽYS, vokalas ir fortepijonas
LEONARDAS PILKAUSKAS, saksofonas

Programa
Netikėtos džiazo standartų ir populiariosios muzikos melodijų aranžuotės.


Šiame koncerte Vytauto Straižio duetas pristatys unikalią programą, kupiną šilumos ir naujų sodrių spalvų: varijuodami džiazo, soul ritmais ir harmonijomis atlikėjai primins gerai žinomas, bet tokiame atlikime dar niekuomet negirdėtas melodijas, sukurs muzikinę įvairių nuotaikų ir portretų galeriją

Vytautas Straižys – džiazo pianistas ir dainininkas studijavęs Karališkojoje Nyderlandų konservatorijoje, neseniai grįžęs į Lietuvą jau tapo pastebėtas ir įvertintas kaip virtuozas, klavišinių meistras gebantis užburti, bet kokią publika. Vytautas žavi savo emocionalumu, dinamiškumu ir plačiu muzikos žanrų išmanymu. Kaip dainininkas Vytautas nustebins itin sodriu unikaliu žemu balso tembru ir juodaodžiams atlikėjams būdinga estetika. Muzikas vysto unikalų stiliu kuriame persipina klasikinė romantinė muzika, soul ir džiazo muzikos versmės.

Leonardas Pilkauskas – atlikėjas, grojantis keliais pučiamaisiais instrumentais (saksofonu, klarnetu, fleita), kompozitorius, aranžuotojas, orkestruotojas ir pedagogas gimęs 1984 m. Vilniuje, baigęs prestižines studijas Karališkoje Hagos ir Amsterdamo konservatorijose. Aktyvus Lietuvos ir užsienio džiazo muzikos scenoje nuo 2006 m.

„Leonardo Pilkausko kūrybinių minčių yra pilnas televizijos ir radijo eteris, tiktai daugeliui tai gali būti nepastebima, nes aranžuotojo ar orkestruotojo dalia – atiduoti šlovės paukštę kitiems, esantiems filmavimo aikštelės centre. Dar studijų metais Lietuvoje pradėjęs profesionalią džiazo atlikėjo karjerą, 2012 m. išsilavinimo odisėją užbaigęs Amsterdamo konservatorijos magistro diplomu, šiandien jis yra vienas produktyviausių orkestruotojų ir aranžuotojų, ir dideliais kiekiais tiekia medžiagą įvairiausiems ansambliams – nuo (ne)tradicinės sudėties bigbendo iki styginių kvarteto ar simfoninio orkestro.“ – taip apie šį atlikėją rašė muzikologė Laima Slepkovaitė (Mamajazz 2019).

 

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MŪSŲ MOTERYS MŪSŲ MUZIKOJE S 2022-03-06 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeltas) KALĖDINIS ATVIRUKAS Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeltas) KALĖDINIS ATVIRUKAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą MEILĖS KLASIKA! MEILĖS KLASIKA! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 20.00 - 25.00
-20%
Pirkti bilietą POPIETĖ SU VIOLONČELE. VIOLONČELĖS MUZIKOS PERLAI POPIETĖ SU VIOLONČELE. VIOLONČELĖS MUZIKOS PERLAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą RAIDĖS IR GAIDOS RAIDĖS IR GAIDOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą DŽIAZAS KVIEČIA! DŽIAZAS KVIEČIA! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%