Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MUY BIEN, ADIOS!

S 2019-01-27 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
14.40 - 18.00
Sausio 27 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

MUY BIEN, ADIOS!
VISKAS GERAI, IKI!

Solistas
CHRIS RUEBENS,
gitara, ukulelė, vokalas

Programa
Autorinės C. Ruebens kompozicijos, J. Zorn ir kt.

Dažnai išskirtiniam įvykiui nereikia pompastiško pristatymo ar milžiniškos erdvės. Pakanka vieno žmogaus kamerinėje salėje, kad įvyktų subtilus, jaudinantis stebuklas. Šį kartą tai – pirmoji solinė Chriso Ruebenso programa!

Didžiąją programos dalį sudaro paties atlikėjo autoriniai kūriniai, kurie yra sulaukę plataus pripažinimo pasaulyje (tame tarpe prestižiniuose „Acerra“ bei „IMA“ tarptautiniuose konkursuose) ir žavi egzotiškais garsovaizdžiais, skoningu įvairių kultūrų, stilių bei žanrų deriniu, pagavia melodine linija. „Tai muzika, leidžianti pasikalbėti su savimi, panirti giliau į savo vidų – taip atsiliepia klausytojai, tačiau kuo programa sužavės Jus – nuspręskite patys. O mes pažadame jaukų vakarą, pripildytą sodraus gitaros skambesio ir nuostabių melodijų“, – dalinasi mintimis Ch. Ruebensas.

Chrisas Ruebensas profesionalias gitaros studijas baigė Leveno muzikos institute (Belgija), kur vėliau įgijo ir kamerinės muzikos magistro diplomą bei šiuolaikinės ir postmoderniosios muzikos specializaciją. Gitaristo, kompozitoriaus ir vokalisto Ch. Ruebenso kūrybiniam ir atlikimo stiliui būdinga puiki akademinė mokykla, jo kūryboje dera klasikinė, džiazo ir pasaulio (world) muzika, sukurianti unikalų ir drąsų skambesį. Ch. Ruebenso kūriniai yra laimėję apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose, juos atlieka, aranžuoja ir įrašinėja tarptautinio pripažinimo sulaukę atlikėjai.

Iš Belgijos kilęs muzikantas nuo 2008-ųjų metų gyvena Lietuvoje ir savo namais dabar jau vadina Lietuvą. Jis groja Baltijos gitarų kvartete, yra grupės „Chris Ruebens Ensemble“ įkūrėjas ir lyderis. Koncertuodamas su Baltijos gitarų kvartetu bei savuoju ansambliu, gitaristas apkeliavo visą Europą ir Aziją. Ch. Ruebenso ansamblio kūrybiniame „bagaže“ jau įrašytos tokios programos kaip „Café de Paris“, „Karavanas“, „Gyvenimas kaip filmas“ ir kt.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MUY BIEN, ADIOS! S 2019-01-27 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva