Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Muzika dviems

S 2019-08-18 15:00
Baisogalos dvaras, Baisiogala
5.00 - 8.00

Kviečiame į fortepijoninio dueto – vienų ryškiausių savo kartos pianistų Johan Randvere (Estija) ir Justo Šerveniko koncertą.

 

Šių metų kovo mėnesį koncertinis turas Estijoje ir koncertas Sankt Peterburge padėjo pradžią naujo fortepijoninio dueto susikūrimui.

Koncerto programa:

J.S.Bach - M.Reger Branderbrugo koncertas Nr3

M.Ravel - suita “Mano motušė žąsis”

S.Rachmaninov - šešios pjesės op 11

 

 

Johan Randvere - garsus ir talentingas jaunasis Estų pianistas.

Jis gimė 1990 metų sausio 14 d. Taline.

Mokytis skambinti fortepijonu Johan pradėjo būdamas 7 metų Võru muzikos mokykloje. Nuo 2003 m. studijavo Talino muzikos gimnazijoje pas prof. Ivari Ilja ir Marja Jürisson.

2012 m. baigė Estijos muzikos ir teatro akademiją pas prof. Ivari Ilja. Jis taip pat studijavo G. Verdi di Milano konservatorijoje pas prof. Valerio Premuroso. J.Randvere įgijo magistro laipsnį Estijos muzikos ir teatro akademijoje. Jis taip pat dalyvavo meistriškumo kursuose, kuriuos vedė Andrejus Gavrilovas, Ronan O'Hora, Rolfas Plagge, Hui-Ying Liu-Tawastsjerna, Julian Martin ir Frederic Ržewski.

Johan Randvere sėkmingai dalyvavo daugelyje konkursų Estijoje ir užsienyje: "Klaviermusik" konkurse Vilniuje 2008 m. (I vieta ir speciali premija), 10-asis EPTA (Europos fortepijono mokytojų asociacijos) konkursas "Waterloo", "Belgum 2010" (II vieta), konkursas "Catania 2012" muzikantai (I vieta ir Grand Prix), Luciano Luciani konkurse Italijoje 2013 m. (III vieta), "Coop" konkurse Italijoje 2013 (II vieta), "Andrea Baldi" 2014 m. Bolonijoje (I vieta ir Grand Prix). VIII Estijos nacionalinių pianistų konkursas (II vieta). Johanas buvo pasirinktas "Pille Lill Music Fund" 2014 m. Muzikantas.

Johanas Randvere koncertuoja Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Italijoje, Vatikane, Baltarusijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Suomijoje, JAV ir Kanadoje. Jis dirbo solistu ir kameriniu muzikantu visose pagrindinėse Estijos koncertų salėse ir tokiose koncertų salėse kaip "Minsko filharmonijos didžioji salė", "Chan" scenos menų centras, "Carnegie Hall", "Puccini" salė Milane ir kt.

Koncertavo kartu su Latvijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Estijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Talino kameriniu orkestru, Vanemuizės simfoniniu orkestru, Baltarusijos valstybiniu akademiniu radijo simfoniniu orkestru, Molodehno muzikos koledžo simfoniniu orkestru ir kt.

Jis dirbo su dirigentais, tokiais kaip Risto Joost, Paul Mägi, Sasha Mäkilä, Grigori Soroka, Jüri Alperten, Toomas Vavilov, Mihailas Gerts, Erki Pehk, Kasparas Mändas ir kiti.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Muzika dviems S 2019-08-18 15:00 Baisogalos dvaras, Baisiogala 5.00 - 8.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 3€ studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Baisogalos dvaras
R. Žebenkos g. 12 Baisiogala Lietuva
Organizatorius
Tytuvėnų festivalis, VšĮ
Savanorių g. 10 Tytuvėnai
justas.piano@gmail.com / +37062062294
Įmonės kodas: 302679357
Kitos datos Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Braziliška gitara Braziliška gitara Kelmės dvaras, Kelmė 6.00 - 8.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Koncertas su smuiko virtuozu Roman Kim Koncertas su smuiko virtuozu Roman Kim Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, Tytuvėnai 7.00 - 10.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Pro memoria kunigui Ričardui Mikutavičiui Pro memoria kunigui Ričardui Mikutavičiui Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, Tytuvėnai 6.00 - 8.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Festivalio uždarymo koncertas Festivalio uždarymo koncertas Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, Tytuvėnai 7.00 - 10.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!