Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MUZIKINIAI MONOLOGAI

S 2018-10-21 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Spalio 21 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

MUZIKINIAI MONOLOGAI

Atlikėjai

NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ, vokalas, fleita
OLEGAS DITKOVSKIS, vokalas, gitara

Programa
Autorinės atlikėjų dainos.

Muzikiniai monologai – tai atlikėjų dainose atsiveriantys skirtingi vyro ir moters pasauliai, jų patirtys, troškimai, požiūriai į gyvenimą, meilę ir netgi mirtį... Skamba gitara, fleita, vokalas, mintimis ir jausmais pripildyti tekstai, kol galiausiai klausytojus pasiekia užburianti ir iki širdies gelmių sukrečianti visuma...

„Iš pradžių galvoje gimsta melodija, kiek vėliau – poezija. Jos yra vienodai reikšmingos“, – dalinasi kūrybinio proceso paslaptimis atlikėjai. Iš tiesų, sunku apibrėžti džiazo primadona vadinamos N. Malūnavičiūtės ir charizmatiškojo aktoriaus bei dainuojamosios poezijos atlikėjo O. Ditkovskio dueto kuriamą muziką. Šie, turintys savitą požiūrį į autorinę dainą menininkai, nepaliaujamai stebina išskirtiniu muzikavimo emocionalumu, išgrynintu tekstų perteikimu. Jų pasirodymas scenoje aprėpia plačią jausmų skalę – nuo spontaniško žaismingumo iki intymaus santūrumo – būdingą dviejų gyvenimo kelyje susidūrusių sielų pokalbiui bei rezonuojančią klausytojų vidinėms potekstėms ir gyvenimiškai patirčiai.

Neda Malūnavičiūtė, įvertinta pagrindiniais prizais Europos festivalių scenose, nuo debiuto 1988-aisiais metais iki dabar, ji – autoritetas Lietuvos džiazo scenoje. Atlikėja už nuopelnus Lietuvos džiazui apdovanota Birštono džiazo festivalio Grand Prix (2012), keturiomis „Bravo“ muzikinių apdovanojimų nominacijomis – „Geriausia vokalistė“ (1995, 1997), „Metų atlikėja“ (2003), „Geriausias metų albumas“ (1997, už albumą „Laikas prisipažint“). Grand Prix ji pelnė ir tarptautiniuose konkursuose Lenkijoje (Bialystokas, 1994) bei Estijoje („Yesterday Pärnu“, 1999). N. Malūnavičiūtė dalyvavo tarptautiniuose projektuose su Michailo Finbergo bigbendu (Baltarusija), Kęstučiu Stančiausku ir grupe „Streetdancer“ (JAV), Raivo Tafenau grupe (Estija-Suomija-Lietuva), Daniilo Kramerio trio (Rusija), Berndo Homanno kvartetu (Vokietija), muzikavo su grupėmis „NNB“, „Džiazo nublokšti“, „Vilnius Jazz Quartet“, „Jazz4”, bei Vytauto Labučio oktetu, Dainiaus Pulausko sekstetu, Artūro Anusausko kvintetu, koncertavo garsiuose Europos džiazo festivaliuose – Imatros (1994),  Tamperės (1995), Pori (2000) ir kt. Pastaruoju metu ji dažnai pasirodo su grupe „Blues Makers“, ansambliu „4tango“, V. Labučio kvartetu, su aktoriais Kostu Smoriginu ir Olegu Ditkovskiu.

Olegas Ditkovskis – menininkas publikai puikiai pažįstamas iš kadaise suvaidintų vaidmenų teatre ir kine, aktorius ir dainuojamosios poezijos atlikėjas, dažniausiai kuriantis dainas pagal poetų Henriko Radausko, Antano A. Jonyno, Sigito Gedos eiles. Jo kūryba neatsiejama nuo garsios grupės „Aktorių trio“ (Kostas Smoriginas, Saulius Bareikis, Olegas Ditkovskis) dainų. „Aktorių trio“ grupė, susikūrusi 1995-aisiais metais, iškart tapo populiari, bet po trejų pavydėtinos sėkmės metų jos nariai išsiskyrė: K. Smoriginas pradėjo solinę karjerą, o S. Bareikis ir O. Ditkovskis tęsė pasirodymus dviese – 1998-aisiais metais įvyko pirmasis jų grupės „Adios“ koncertas. Tačiau, aktorių nuomone, laikas, kurį jie praleido atskirai, buvo naudingas – atsirado erdvės naujoms idėjoms, naujiems tekstams ir dainoms. 2006-ųjų metų pavasarį aktoriai pasikvietė pabandyti bendrai pamuzikuoti ir Nedą Malūnavičiūtę. „Bandymas buvo labai sėkmingas – mes iki šiol „bandome“, – juokauja Neda Malūnavičiūtė.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
MUZIKINIAI MONOLOGAI S 2018-10-21 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva