logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Muzikos jungtys. Dariaus Mažinto rečitalis Valstybės dienos proga

Š 2024-07-06 19:30
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius

MUZIKOS JUNGTYS | Dariaus MAŽINTO rečitalis Valstybės dienos proga
 

Valstybės dienos proga, pianistas Darius Mažintas kviečia į šventinį, fortepijoninės muzikos koncertą. Liepos 6 dieną, Trakų vokės dvaro sodyboje menininkas skambins F. Chopino, M. K. Čiurlionio ir E. Satie  kūrinius. Visus šiuo genialius kompozitorius sieja dvasinės laisvės pajauta, kūrybinis atsidavimas ir meilė savo tėvynei. Šios vertybės svarbios pianistui, jos formuoja muzikalumo savastį, inspiruoja atlikimo formos paieškoms. Koncerto metu išgirsime kaip M. K. Čiurlionio ir F. Šopeno kompozicijos veda per dvasinius atradimus, kuriant ryšį su Trakų vokės dvaro aplinka.

Garsieji F. Chopino noktiurnai skambinami D. Mažinto emocionaliai sodrūs, kupini poteksčių, kurias neabejotinai pastebės koncerto publika. Pianistas F. Chopino noktiurnus atliko karo niokojamoje Ukrainoje, pastarieji tarsi įžodino laisvės ir vilties troškimą. M. K. Čiurlionio kūryba taip pat pasirinkta neatsitiktinai. Koncerto metu išgirsime vieno iškiliausio lietuvių menininko kompozicijas, kurios nebūtų gimusios be kūrybinės laisvės ir meilės Lietuvai. Kaip teigia D. Mažintas: „M. K. Čiurlionis yra gilus kūrėjas, kuris matė spalvas ir įvykius, kurių daugelis nematė. Atliekant jo muziką man svarbu pastebėti tas spalvas ir perteikti jas klausytojui taip kaip jas jaučiu aš“.

Dariaus Mažinto skambinimas fortepijonu siejamas su ekspresyvumu, subtilumu ir emocine prieiga. Pianistas pasižymi muzikalumu ir unikalia, jautria interpretacija, netikėtais niuansais ir savitais muzikiniais įvaizdžiais. Darius Mažintas yra pelnęs įvertinimų tarptautiniuose konkursuose, kviečiamas muzikuoti festivaliuose, solidžių pasirodymų yra surengęs su įvairiais orkestrais ir pripažintais Lietuvos bei užsienio scenos partneriais. Pianistas  ketvirtus metus iš eilės organizuoja jaunimo muzikos meistriškumo stovyklą Neringoje. 2023 m. Darius Mažintas atliko rečitalį NATO viršūnių susitikimo metu.

D. Umbraso LRT nuotr.

Renginio nuoroda: http://www.tvds.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Muzikos jungtys. Dariaus Mažinto rečitalis Valstybės dienos proga Š 2024-07-06 19:30 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 13.00 - 15.00
Renginys Muzikos jungtys. Dariaus Mažinto rečitalis Valstybės dienos proga
Data / Laikas Š 2024-07-06 19:30
Renginio vieta Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Kaina 13.00 - 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
-  studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
- perkant 10 ir daugiau bilietų.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
Trakų Vokės dvaro sodyba, VšĮ
Trakų Vokės dvaro sodyba, VšĮ
Žalioji a. 2A, Vilnius
8 5 2645564 / info@tvds.lt
Įmonės kodas: 303218377
PVM kodas LT100011923918
Renginys Muzikos jungtys. Dariaus Mažinto rečitalis Valstybės dienos proga
Data / Laikas Š 2024-07-06 19:30
Renginio vieta Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Kaina 13.00 - 15.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti