Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Muzikos pašaukti''

Š 2019-10-12 18:00
Valdovų rūmai, Vilnius
26.00 - 76.00

 Renginio aprašymas spalio 12 d.

Š. m. spalio 12  d. Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose Vilniuje vyks didelė bei išskirtinė muzikos šventė, M.Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ organizuojamas GALA labdaros koncertas „MUZIKOS PAŠAUKTI“. Šioje muzikos šventėje turėsite galimybę išgirsti tokias pasaulio muzikos žvaigždes, kaip Mūza Rubackytė ( Lietuva-Prancūzija-Šveicarija ), David Geringas ( Lietuva-Vokietija), Lietuvos kamerinis orkestras ( meno vadovas Sergey Krylov ), taip pat džiazo dainininkė Monika Liu, na ir žinoma, išskirtiniu talentu apdovanotus, daugybės tarptautinių konkursų laureatais tapusius ir visame pasaulyje Lietuvą garsinančius jaunuosius M. Rostropovičiaus fondo stipendininkus: pianistus Pijų Pirogovą bei Simoną Pošką, violončelininkę Rugilę Juknevičiūtę, akordeonininką Joną Vozbutą, smuikininkes Liepą Jurgutavičiūtę bei Ugnę Katinskaitę, klarnetininkus Ameliją Lapinskaitę ir Roką Makštutį bei baleto šokėją Mildą Luckutę. Programoje girdėsite A. Dvorak, F. Chopin, A. Piazzolla, C. Saint-Saens, H. Villa-Lobos, P. de Sarasate, J. Brahms ir kitų kompozitorių kūrinius.

Į renginį taip pat atvyksta garbės svečiai: M. Rostropovičiaus dukra bei Fondo prezidentė Jelena Rostropovich, taip pat Lietuvos kamerinio orkestro meno vadovas Sergey Krylov.

 

Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“ įkurtas 2003 m. balandžio 12 d. asmenine Maestro iniciatyva.

Tęsdamas Maestro pradėtą iniciatyvą, Lietuvoje įkurtas Fondas remia muzikai, mokslui ir sportui itin gabius vaikus. Daugeliui Fondo remtų vaikų pavyko ne tik įgyvendinti savo svajones, bet ir užlipti ant didžiųjų pasaulio scenų, groti kartu su visame pasaulyje žinomais orkestrais bei būti pripažintais tarp geriausių.

M.Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas "Pagalba Lietuvos vaikams" yra vienintelis fondas Lietuvoje jau šešiolika metų remiantis išskirtinai gabius vaikus sporto, mokslo bei meno srityse. Tarp fondo remtų vaikų: Dalia Kuznecovaitė (smuikas), Simona Zajančauskaitė (fortepijonas), Vytautas Giedraitis (klarnetas), Žilvinas Brazauskas (klarnetas), Ričardas Berankis (lauko tenisas), Giedrius Titenis (plaukimas), Danas Rapšys (plaukimas), Kęstutis Česnavičius (matematika).

www.rostropovich.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Muzikos pašaukti'' Š 2019-10-12 18:00 Valdovų rūmai, Vilnius 26.00 - 76.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas ''Pagalba Lietuvos vaikams''
Mildos g. 31-15, Vilnius
info@rostropovich.lt/+37062027139
Įmonės kodas: 195761120
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PIMPINONE. Georg Philipp Telemann opera-komedija PIMPINONE. Georg Philipp Telemann opera-komedija Valdovų rūmai, Vilnius 6.20 - 26.50
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Drum&Brass | Giunter Percussion ir TRIMITAS | VILNIUS Drum&Brass | Giunter Percussion ir TRIMITAS | VILNIUS Valdovų rūmai, Vilnius 8.00 - 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą LUKRECIJA BORDŽIA. Istorija, mitas, legenda. Ansamblis CAPELLA DE MINISTRERS (Ispanija) LUKRECIJA BORDŽIA. Istorija, mitas, legenda. Ansamblis CAPELLA DE MINISTRERS (Ispanija) Valdovų rūmai, Vilnius 5.20 - 21.50
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!