Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTĖS. Grupė ''Merope'' ir choras ''Jauna muzika'' | KAUNAS

Š 2019-11-23 18:00
Kauno Kultūros Centras TAUTOS NAMAI, Kaunas
7.75 - 10.00

2019 m. lapkričio 23 d. 18.00 val., Kauno Kultūros centras (Kęstučio g. 1, Kaunas).

 

NAKTĖS

Kviečiame į vieną iš jubiliejinio sezono puošmenų – choro „Jauna muzika“ ir grupės „Merope“ koncertą „NAKTĖS“, kuris vyks 2019 m. lapkričio 23 d. 18.00 val., Kauno Kultūros centre (Kęstučio g. 1, Kaunas).

 

2019-2020 m. sezonas chorui „Jauna muzika“ išskirtinis. Šiemet kolektyvas minės savo veiklos 30-metį!!!

1989 m. susikūrusi „Jauna muzika“ – bene labiausiai Lietuvoje pastebimas, žinomas ir iki šių dienų išlaikęs aukštą meninį lygį kolektyvas. Jam vadovauja dirigentas ir kompozitorius Vaclovas Augustinas. Choras nuo pat savo gyvavimo pradžios drąsiai nėrė į šiuolaikinius garsynus ir iki šiandien kviečiamas dainuoti opusus, kuriems reikia profesionalių įgūdžių, intuicijos ir ryžto. „Jauna muzika“ vertinama kaip vienas ryškiausių ir pajėgiausių chorų, penkiolikos tarptautinių konkursų laureatas, per 30 metų sukaupęs įvairų, vertingą repertuarą, kuriame svarbią vietą užima klasikiniai ir šiuolaikiniai lietuvių kompozitorių kūriniai.

 

„Merope“ – tai išskirtinę garsų paletę kurianti alternatyvaus folkloro muzikos grupė. Jų minimalistinės kompozicijos yra įkvėptose senųjų lietuvių liaudies dainų, kurių medžiagiškumas ir intonacijos maišosi su Indijos muzikos motyvais, taip pat elektroninės, džiazo, improvizacinės muzikos elementais.

 

Koncertas „Naktės“ pavadintas pagal jame pristatomą naujausią grupės kompaktinę plokštelę. Pagrindinis įkvėpimo šaltinis – senosios folkloro dainos. Dauguma šių dainų buvo specialiai aranžuotos ir pritaikytos atlikti chorui „Jauna muzika“ kartu su grupe „Merope“.

Pavadinime yra užkoduota naktis ir stebuklingas muzikinis ritualas. Koncerto metu skambės užburiančios melodijos, besiskleidžiančios įvairiausiomis skirtingomis formomis, subtilios improvizacijos ir garsinės tekstūros. Ritualinė tradicija tarsi atgims ir taps gyva, dinamiška, apjungianti seną ir naują, tačiau visuomet išlaikanti dainos tikrąją nuotaiką bei dvasią.

 

Stebuklingą koncerto vakarą senųjų folkloro dainų interpretacijos pinsis su improvizacija bei elektronika. Unikalius elementų derinius, virtuoziškumą ir kerinčią atmosferą dovanos Vilniaus savivaldybės choras „Jauna muzika“ bei grupės „Merope“ dainininkė ir kanklininkė Indrė Jurgelevičiūtė (Lietuva), Indijos bambukine fleita bansuri gros Jean-Christophe Bonnafous (Prancūzija), o gitara skambins bei elektroninius efektus kurs Bert Cools (Belgija).

Kviečiame patirti išskirtinę naktį be skubėjimo, leisti sau atsiverti begaliniam atvirumui, tyliam, intymiam metui, būsenai tarp realybės bei sapnų, kur kalbama tyliai, simboliais ir užuominomis...

 

Atlikėjai:

Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“

(meno vadovas Vaclovas Augustinas)

Grupė „Merope“

Režisierius Dalius Abaris

Dirigentas Vaclovas Augustinas

 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/538125326924771/?ti=cl

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
NAKTĖS. Grupė ''Merope'' ir choras ''Jauna muzika'' | KAUNAS Š 2019-11-23 18:00 Kauno Kultūros Centras TAUTOS NAMAI, Kaunas 7.75 - 10.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: -25% moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia (bilietų kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kauno Kultūros Centras TAUTOS NAMAI
Vytauto pr. 79 / Kęstučio g. 1 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Vilniaus miesto savivaldybės choras  Jauna muzika
Vilniaus miesto savivaldybės choras Jauna muzika
Vilniaus g. 39 Vilnius
info@jaunamuzika.lt; 861865337
Įmonės kodas: 193539929
Kitos datos Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą NAKTĖS. Grupė ''Merope'' ir choras ''Jauna muzika'' | ANYKŠČIAI NAKTĖS. Grupė ''Merope'' ir choras ''Jauna muzika'' | ANYKŠČIAI Anykščių kultūros centras, Anykščiai 6.25 - 8.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą NAKTĖS. Grupė ''Merope'' ir choras ''Jauna muzika'' | VILNIUS NAKTĖS. Grupė ''Merope'' ir choras ''Jauna muzika'' | VILNIUS Vilniaus Rotušė, Vilnius 11.50 - 15.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą NAKTĖS. Grupė ''Merope'' ir choras ''Jauna muzika'' | VILNIUS NAKTĖS. Grupė ''Merope'' ir choras ''Jauna muzika'' | VILNIUS Vilniaus Rotušė, Vilnius 11.50 - 15.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!