Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naktinės Personos: EVOLIUCIJA | KAUNAS

Pn 2018-03-23 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
19.00 - 27.00
„Naktinės Personos“: „EVOLIUCIJA“

„Naktinės Personos“ kitų metų pradžią pažymės nauju albumu „EVOLIUCIJA“, kurį savo gerbėjams pristatys dviejuose išskirtiniuose koncertuose Vilniuje ir Kaune


Naujasis albumas „EVOLIUCIJA“ ir išskirtiniai koncertai Vilniuje bei Kaune yra apie visa tai – Tavo pokyčius, atradimus ir gebėjimą išlikti. Tai mūsų visų common sense, kuris lyg magiškas veidrodis ieško šviesių, tikrų, žmogiškų gyvenimo atspindžių.

Įsimintinus naujus hitus – „Pasaulis toks yra“, „Laikas gyventi”, „Kam mane verti būt laimingu”, „Saulės kraujas”, „Gerumu Gerumu”, „Tiems, kurie liko” – sukūrę Alanas Chošnau ir Aras Vėberis tik patvirtina stipriausiųjų atranką gamtoje ir kūryboje. Vos prieš trejus metus atsikūrusi grupė jau dalinasi visiškai naujomis garsų vibracijomis ir bangomis, kurių jėga – tai nenugalimas unikalaus kūrybiškumo genas.

„Naktinės Personos“ žada dovanoti maksimalią muzikinę iškrovą ir aukščiausios kokybės renginį. Inovatyvūs scenos sprendimai, vizualiniai efektai, šviesų ir garsų žaismas nepaliks abejingų. Pakylėtos emocijos peržengs pažintas ribas, nes kartu su naujais kūriniais grupė dovanos naujausias legendinių hitų „Kaltas ruduo”, „Kelyje”, „Sukasi ratu”, „Aš jaučiuosi taip keistai”, „Labai norėčiau” ir daugelio kitų interpretacijas.

„Buvome ir išlikome atviri naujovėms, nepraradome aistros ieškoti ir stebinti. Tai pirmiausiai praturtina mus pačius, nes kūrybinis procesas vėl ir vėl suteikia progą įsitikinti, kad muzika neturi ribų", – tvirtina „Naktinių Personų“ nariai.
„EVOLIUCIJOS“ dainas kovo 17 d. bus galimą išgirsti Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, o kovo 23 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Tiems, kurie liko“: https://youtu.be/axqE4q_CJ98
„Saulės kraujas“ https://youtu.be/b0Ue0hyHJ4g
„Gerumu gerumu“ https://youtu.be/KPobGgFl32U
„Laikas gyventi“ https://youtu.be/ff4VMhrLtwc
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naktinės Personos: EVOLIUCIJA | KAUNAS Pn 2018-03-23 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 19.00 - 27.00
Svarbi informacija

RAMIRENT klubas 108-111 sektoriai!
Norint įsigyti vietas prie staliukų į nuolaidos laukelį įveskite kodą RAMIRENT.
Prie staliuko bilietai parduodami po 2 vnt.!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo spalio 24 d. iki lapkričio 8 d. 112 sektoriaus 2-7 eilėse. Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį prieš renkantis bilietus.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Bravo natos, VšĮ
Musninkų g. 22-39 Vilnius
Įmonės kodas 303123922