Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nancy Vieira | RAUDONDVARIS

Pn 2017-04-21 18:00
Raudondvario dvaro menų inkubatorius
Įvykęs renginys
Cabo Verde (Žaliojo kyšulio salų) ilgesingų vėjų nugairintos dainos

Cesarios Evoros įpėdinė NANCY VIEIRA pagaliau LIETUVOJE!


Ko gera, dažnas esat girdėjęs nostalgiškai kimų legendinės Cabo Verde „Basakojės divos“, Cesarios Evoros, balsą, ne kartą užbūrusį Vilniaus publiką, dažnai skambantį jaukiuose restoranėliuose?

Nancy Vieira, Cesarios Evoros, žemietė. Tituluojama geriausiu Portugalijos balsu. It anglys žibančios šios spinduliuojančios atlikėjos akys, sušildanti šypsena, kutenantis širdis, švelnus it pūkas ir skaidriai minkštas balsas. Jis nuneša į smaragdo jūros purslų skalaujamas baltasmėles Cabo Verde pakrantes, nuteikia taip svajingai, jog kūnu nuvilnija malonūs pagaugai. Girdime morna... tradicinį salų muzikos žanrą, dainuojamą melodinga kreolų kalba. Nutiesiantį tiltą tarp Europos ir Afrikos. Morna Cabo Verde salose, tai tas pats, kaip fado Portugalijoje, tango Argentinoje, flamenco Ispanijoje, rumba Kuboje, ir t.t. Morna dainavo ir neprilygstamoji Cesaria, papsėdama scenoje savąjį cigarą.

Nancy nepaprastai išranki savo repertuarui. Kiekviena daina pasakoja savo istoriją, kuria magišką nuotaiką. Užsimerki. Kad ir skamba kreolų kalba, kurios nesupranti, bet palaimingai užsimerki, nes girdi širdimi. Jausmingas egzotiškosios, ryškiosios Nancy balsas – kelionė į amžiną sielos pavasarį.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Nancy Vieira | RAUDONDVARIS Pn 2017-04-21 18:00 Raudondvario dvaro menų inkubatorius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1 (20 min.)
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Organizatorius
Raudondvario dvaras, VšĮ
Pilies takas 1, Raudondvaris Kauno raj.
Įmonės kodas 302317753