Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nancy Vieira

S 2017-04-23 17:00
Marijampolės dramos teatras, Marijampolė
11.00 - 16.00
Cabo Verde (Žalioji Kyšulio) salų ilgesingų vėjų nugairintos dainos

Cesários Évoros žemietė pagaliau Lietuvoje!


Ko gera, dažnas esat girdėjęs nostalgiškai kimų legendinės Žaliojo Kyšulio „Basakojės divos“, Cezarijos Evoros balsą, ne kartą užbūrusį Lietuvos publiką, dažnai skambantį jaukiuose restoranėliuose?

Nancy Vieira, Cezarijos Evoros, žemietė. Tituluojama geriausiu Portugalijos balsu. It anglys žibančios šios charizmatiškos atlikėjos akys, šildanti šypsena, kutenantis širdis švelnus it pūkas ir skaidriai minkštas balsas. Jis nuneša Į smaragdo jūros purslų skalaujamas baltasmėles Žaliojo kyšulio salas, nuteikia taip svajingai, jog kūnu malonūs pagaugai nuvilnija. Girdime morna... tradicinį salų muzikos žanrą, dainuojamą melodinga kreolų kalba. Nutiesiantį tiltą tarp Europos ir Afrikos. Morna Cabo Verde salose, tai tas pats, kaip tango Argentinoje, fado Portugalijoje, flamenko Ispanijoje, rumba Kuboje, ir t.t. Morna dainavo ir neprilygstamoji Cezarija, papsėdama scenoje savąjį cigarą.

Nancy nepaprastai išranki savo repertuarui. Kiekviena daina pasakoja savo istoriją, kuria neišdildomą nuotaiką. Užsimerki. Kad ir skamba kreolų kalba, kurios nesupranti, bet palaimingai užsimerki, nes girdi širdimi.  Jausmingas egzotiškosios, ryškiosios Nancy balsas – kelionė į amžiną sielos pavasarį.

https://www.youtube.com/watch?v=VNZ8xQFU42o
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Nancy Vieira S 2017-04-23 17:00 Marijampolės dramos teatras, Marijampolė 11.00 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
P. Armino g. 2 Marijampolė Lietuva
Organizatorius
Ugnė Giese
Sporto g. 3-1 Vilnius
u.giese@gmail.com
Įmonės kodas Ind. veikl. paž. nr. 727435