Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nancy Vieira (Cabo Verde). Sodade. Ilgesingų vėjų nugairinos dainos. Vilnius

S 2018-04-08 18:30
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
22.00 - 40.00
Ko gera, dažnas esate girdėjęs nostalgiškai kimų legendinės Žaliojo Kyšulio „Basakojės divos“ Cezarijos Evoros balsą, ne kartą užbūrusį Lietuvos publiką, dažnai skambantį jaukiuose restoranėliuose?

Nancy Vieira, Cezarijos Evoros žemietė, tituluojama geriausiu Cabo Verde ir Portugalijos balsu, Lietuvoje! Charizmatiškosios atlikėjos kutenantis širdį, švelnus it pūkas bei skaidriai minkštas balsas nuneša į smaragdo jūros purslų skalaujamas baltasmėles Žaliojo kyšulio salas. Jis nuteikia taip svajingai, jog kūnu vilnija malonūs šiurpuliai. Girdime morna... tradicinį salų muzikos žanrą, dainuojamą melodinga kreolų kalba. Nutiesiantį tiltą tarp Europos ir Afrikos. Morna Cabo Verde salose, tai tas pats, kas fado Portugalijoje, tango Argentinoje, flamenco Ispanijoje, rumba Kuboje, ir t.t. Morna dainavo ir neprilygstamoji Cezarija, papsėdama scenoje savąjį cigarą.

Nancy nepaprastai išranki savo repertuarui. Kiekviena daina pasakoja savo istoriją ir kuria užburiančią atmosferą. Užsimerki. Kad ir skamba kreolų kalba, kurios nesupranti, bet palaimingai užsimerki, nes girdi širdimi.  Koncerto programoje nuskambės ir kitos Cabo Verde melodijos, galbūt net... priversiančios pakilti nuo kėdžių ir judinti klubus – funana, coladeira, batuque.

Jausmingas egzotiškosios Nancy balsas – kelionė į amžiną sielos pavasarį.

Nancy Vieira (vokalas)
Rolando  Semedo (bosinė gitara)
Vaiss Dias (gitara)
Olmo Marín (gitara, cavaquinho)
Miroca Paris (perkusija)

https://www.youtube.com/watch?v=LlcRuS5__V4
https://www.youtube.com/watch?v=tu7Mq1nTmyo
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Nancy Vieira (Cabo Verde). Sodade. Ilgesingų vėjų nugairinos dainos. Vilnius S 2018-04-08 18:30 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 22.00 - 40.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ugnė Giese
Sporto g. 3-1 Vilnius
Įmonės kodas Ind. veikl. paž. nr. 727435