Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujametinis koncertas | LIETUVIŠKOS ESTRADINĖS MELODIJOS

S 2017-12-31 17:00
Girstučio kultūros rūmai, Kaunas
21.00 - 29.00
„LIETUVIŠKOS ESTRADINĖS MELODIJOS“
Naujametinis koncertas

Dalyvauja:
Vaida Genytė (sopranas)
Egidijus Bavikinas (tenoras)
Pučiamųjų ansamblis „Brass Bravo“

„Lietuviškos estradinės melodijos“ – tai vienintelį kartą, specialiai naujųjų metų sutikimo proga rengiamas šventinis naujametinis koncertas, kurio metu scenos deivė Vaida Genytė, charizmatiškasis dainininkas Egidijus Bavikinas kartu su pučiamųjų ansambliu „Brass Bravo“ nukels Jus į dar neregėtas erdves! Teatralizuoto koncerto metu tapsite meilės istorijos liudininkais, prisimindami lietuviškos estrados dainas – skambės garsiausios lietuviškos estrados melodijos, kurios jau seniai išlikusios klausytojų širdyse!
„Vėjas man pasakė“, „Gyveno sau vaikinas“, „40 kaštonų“, „Žalioj stotelėje“ – tai tik keletas dainų, kurios skambės koncerto metu ir kurs šventinę nuotaiką, priversdamos dar ilgą laiką prisiminti apie jas su šypsena veide!
Gruodžio 31 dieną, Kauno „Girstutyje“ sutikite naujuosius metus su specialiai parengta lietuviškos estrados dainų programa. Koncerto pertraukos metu visų Jūsų lauks šampano taurė, kurią kviesime pakelti kartu su atlikėjais!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naujametinis koncertas | LIETUVIŠKOS ESTRADINĖS MELODIJOS S 2017-12-31 17:00 Girstučio kultūros rūmai, Kaunas 21.00 - 29.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 16:40
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:
netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kovo 11-osios g. 26 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Komedijos teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 Vilnius
Įmonės kodas 303064858