logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Naujametinis koncertas: ''Austrija.Viena''

Š 2022-12-31 19:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius

 IX Festivalis „KALĖDINIS VILNIUS”
Naujametinis koncertas: „
Austrija. Viena

Christian ALTENBURGER, smuikas (Austrija)
Dalia DĖDINSKAITĖ, smuikas / altas
Gleb PYŠNIAK, violončelė
Andrés AÑAZCO, fortepijonas (Austrija-Ekvadoras)

Programa:
G. Mahler Fortepijoninis kvartetas a-moll
J. Brahms Fortepijoninis kvartetas  Nr. 1 g-moll, op. 25

Pasitikite Naujuosius metus aristokratiškame koncerte! Vieni gražiausių kamerinės muzikos kūrinių, alsuojantys vienietiška dvasia bei aukščiausio profesionalumo atlikimas leis klausytojams pasijausti lyg pasaulio klasikinės muzikos širdyje, Austrijos sostinėje, Vienoje.

Specialiai šiam koncertui į Vilnių atvyksta vienas žymiausių austrų smuikininkų Christian Atenburger bei Lietuvos publiką jau spėjęs sužavėti Ekvadoro pianistas, gyvenantis ir kuriantis Vienoje, Andrés Añazco, o su jais kartu muzikuos pelnę pripažinimą Lietuvos atlikėjai smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir violončelininkas Gleb Pyšniak.

Dar būdamas 19 metų CHRISTIAN ALTENBURGER debiutavo kaip solistas garsiojoje Vienos „Musikverein“ salėje. Netrukus prasidėjo bendradarbiavimas su geriausiais tarptautiniais orkestrais, tokiais kaip Berlyno filharmonijos orkestras, Čikagos simfoninis orkestras, Niujorko filharmonijos orkestras, Londono simfoninis orkestras, Concertgebouworchester Amsterdam, Vienos filharmonijos orkestras ir Vienos simfoninis orkestras, vadovaujamais Claudio Abbado, Dennis Russel Davies, Christoph von Dohnányi, Bernard Haitink, James Levine, Lorin Maazel, Zubin Mehta, Václáv Neumann, Wolfgang Sawallisch, Franz Welser-Möst ir kt.

Šiandien vienas žymiausių austrų smuikininkų Christian Altenburger yra didžiausio pasaulyje, prestižinio Vienos muzikos universiteto profesorius.

Daugiau informacijos: www.christian-altenburger.at

ANDRÉS AÑAZCO – daugybės tarptautinių konkursų laureatas, koncertuojantis garsiausiose pasaulio koncertų salėse, tokiose kaip Musikverein ir MuTh Vienoje ar Carnegie Hall Niujorke bei prestižiniuose muzikos festivaliuose Menuhin Festival Gstaad Šveicarijoje ir Rheingau Musik Festival Vokietijoje.

Posūkiu pianisto karjeroje tapo dvylikos metų laimėta pirmoji premija Tarptautiniame fortepijono konkurse „Cuidad de Huesca” Ispanijoje, tuomet prasidėjo jo, kaip solisto, karjera. Po fortepijono mokslų Ekvadore Andrés Añazco gavo privačią stipendiją iš Vienos kardinolo Christoph Schönborn tęsti studijoms Vienos muzikos universitete pas Oleg Maisenberg (fortepijonas) ir Avedis Kouyoumdjian (kamerinė muzika). Nuo 2012 m. koncertuoja visoje Europoje su „Acros Trio”, „Joseph Windisch” konkurso Vienoje nugalėtojais bei atlieka mažai žinomų ispanų ir lotynų amerikiečių kompozitorių kūrinius. 2012 m. kartu su smuikininku Yuuki Wong gavo Lozanos miesto prizą už geriausią dueto pasirodymą. Andrés Añazco taip pat jau trylika metų yra Vienos Tango kvinteto narys.

DALIA DĖDINSKAITĖ yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. Nuo 2017 metų - didžiausio pasaulyje muzikos universiteto Vienoje įžymaus austrų profesoriaus Christian Altenburger klasės asistente. 2020 - 2022 metais - Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro pirmoji koncertmeisterė. 2010-aisiais Dalia laimėjo pagrindinį prizą tarptautiniame konkurse Vokietijoje „Violine in Dresden“, po kurio buvo pakviesta atlikti L. van Beethoveno koncertą smuikui prestižiniame festivalyje „Dresdner Musikfestspiele 2012“. D. Dėdinskaitė koncertavo daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežė solo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, „Dresdner Kappelsolisten“ ir Drezdeno „Carl Maria von Weber“ simfoniniu orkestrais, diriguojant Sauliui Sondeckiui, Juozui Domarkui, Georgui Mark ir kt.

Daugiau informacijos: www.dalia-dedinskaite.com

Dar būdamas 14 metų GLEB PYŠNIAK kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse, tokiose kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. Aukščiausius įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose.

Daugiau informacijos: www.glebpysniak.com

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naujametinis koncertas: ''Austrija.Viena'' Š 2022-12-31 19:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 29.05 - 44.00
Renginys Naujametinis koncertas: ''Austrija.Viena''
Data / Laikas Š 2022-12-31 19:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 29.05 - 44.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus Rotušė
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Jasinskio g. 14A-51, Vilnius
arslituanica@gmail.com/+37068754644
Įmonės kodas: 303224736
Renginys Naujametinis koncertas: ''Austrija.Viena''
Data / Laikas Š 2022-12-31 19:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 29.05 - 44.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ''Tango.Piazzolla'': Dėdinskaitė / Pyšniak / Motiečius / Rodriguez ''Tango.Piazzolla'': Dėdinskaitė / Pyšniak / Motiečius / Rodriguez Vilniaus Rotušė, Vilnius 19.40 - 24.00
Pirkti bilietą DŽIAZAS.KITAIP: Marius Šinkūnas, vibrafonas | Mindaugas Stumbras, gitara DŽIAZAS.KITAIP: Marius Šinkūnas, vibrafonas | Mindaugas Stumbras, gitara Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 15.40 - 19.00
Pirkti bilietą ''Naujieji metai: Chopin / Šopenas'' ''Naujieji metai: Chopin / Šopenas'' Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 18.60 - 23.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti