logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Naujieji metai: ''Chopin. Šopenas''

S 2023-12-31 18:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
X Festivalis KALĖDINIS VILNIUS"
Naujieji metai: Chopin. Šopenas
Gruodžio 31 d. 18:00 ir 20:00 val.
Trakų Vokės dvare
 
Junna Iwasaki, fortepijonas (Japonija)
 
Programa:
 
Frédéric Chopin
Waltz op.42 As-dur
Fantasy Impromptu op.66
Etude op.10 No.12 Revolutionary
Scherzo No.2 op.31 b-moll
Nocturne op.48 No.1 c-moll
Ballade No.4 op.52 f-moll
Andante Spianato and grand polonaise brillante op.22 Es-dur
 
Naujųjų metų išvakarėse įžymi japonų pianistė Junna Iwasaki pasirodys su išskirtine F. Šopeno įkvėpta koncertine programa. Aukščiausių įvertinimų sulaukianti pianistė virtuozė, nuostabaus grožio programa bei ypatinga Trakų Vokės dvaro atmosfera naujametiniu koncertu leis mėgautis tikriems muzikos gurmanams!
 
Junna Iwasaki - įžymi japonų pianistė pelniusi apdovanojimus tarptautiniuose konkursuose: 2021 metais Junna tapo Steinway konkurso laureate Vokietijoje, o 16-jame Šopeno konkurse, kuriame atlikėja pelnė diplomą, jos pasirodymą itin aukštai įvertino fortepijono legenda Martha Argerich. 
Junna aktyviai koncertuoja Europoje bei Japonijoje. Ji buvo pakviesta koncertuoti Vienos Musikverein salėje pažymint 200-ąsias Franz Liszt’o gimimo metines, atliko rečitalių programas “Recital Nova” radijuje NHK-FM, kurios buvo transliuotos visoje Japonijoje. Kaip solistė Junna pasirodė su Tokyo City, Nagojos, Kanazawa filharmonijų orkestrais, taip pat su Central Aichi bei Kyushu simfoniniais orkestrais. Junna nuolat rengia solines programas, su kuriomis pasirodo įvairiuose Europos bei Azijos miestuose, tokiuose kaip Viena, Zalcburgas, Madridas, Barselona, Valencija, Varšuva, Frankfurtas, Antverpenas, Dubajus, Abu Dabis, Doha, Kuveitas, Kairas, Beirutas, Teheranas ir Tunisas.
 
2015 Junna įrašė savo debiutinį albumą “J First”, o 2018 antrąjį “J Second”, kuriuos prodiusavo ir išleido “Nippon Acoustic Records”. Pianistė taip pat yra “Bösendorfer Imperial Masterclass Series” Tokijuje bei “Piano Academy Online” Vokietijoje ir  Japonijoje dėstytoja. Jos studentai nuolat pelno prizus tarptautiniuose konkursuose, o Junna yra laimėjusi geriausio mokytojo prizą tarptautiniame konkurse Grace, Austrijoje.
 
Junna mokėsi Tokijo menų universitete, o vėliau buvo deleguota Japonijos kultūros ministerijos į Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitetą, kur baigė magistro  studijas pas prof. Jan Jiracek von Arnim.
 
Daugiau informacijos: www.junnaiwasaki.com
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naujieji metai: ''Chopin. Šopenas'' S 2023-12-31 18:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 24.80 - 29.00
Renginys Naujieji metai: ''Chopin. Šopenas''
Data / Laikas S 2023-12-31 18:00
Renginio vieta Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Kaina 24.80 - 29.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 15% moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Jasinskio g. 14A-51, Vilnius
arslituanica@gmail.com/+37068754644
Įmonės kodas: 303224736
PVM kodas ND
Renginys Naujieji metai: ''Chopin. Šopenas''
Data / Laikas S 2023-12-31 18:00
Renginio vieta Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Kaina 24.80 - 29.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Kalėdos: "Vaikiškoji siuita. Koncertas visai šeimai" Kalėdos: "Vaikiškoji siuita. Koncertas visai šeimai" Vilniaus Rotušė, Vilnius
Pirkti bilietą Kalėdos: ''Schubert. Trio. Geniušas/Dėdinskaitė/Pyšniak'' Kalėdos: ''Schubert. Trio. Geniušas/Dėdinskaitė/Pyšniak'' Vilniaus Rotušė, Vilnius
Pirkti bilietą "Pražūti malonumų sūkury!": Elena Sverdiolaitė (sopranas), Jonas Šopa (fortepijonas) "Pražūti malonumų sūkury!": Elena Sverdiolaitė (sopranas), Jonas Šopa (fortepijonas) Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Pirkti bilietą Koncertinis šokis: ''BOLERO-EXTENDED'' Koncertinis šokis: ''BOLERO-EXTENDED'' Vilniaus Rotušė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti