Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Nautilus Pompilius'' ir ''Ju-piter''

A 2016-11-22 19:00
Šokio teatras
45.00 - 103.00
Legendinių grupių „NAUTILUS POMPILIUS“ ir „Ju-PITER“ lyderis Viačeslav Butusov pasirodys Vilniuje!

Lapkričio 22 d. Vilniuje vyks renginys, apie kurį svajojo visi gyvosios muzikos, ypač – legendenės grupės „Nautilus Pompilius“, gerbėjai!

Pirmą kartą istorijoje, būtent tą dieną 19:00 val. jaukioje Šokio Tetro scenoje (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius) rengiamas kūrybinis Viačeslavo Butusovo vakaras. Jis – žmogus – legenda, žymus melodijos ir žodžio meistras, grupių „Nautilus Pompilius“ ir „Ju-Piter“ lyderis, įstabių dainų, kurias nuo 1986 metų myli ir žino milijonai žmonių, autorius ir atlikėjas!

Panašių susitikimų formatas visada įdomus – tai puikus šansas pažinti muzikantą visai iš kitos pusės.

Analogiški susitikimai buvo organizuojami Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje su Borisu Grebenščikovu. Tai – visada be galo įdomu, todėl galimybės „akis į akį“ pabendrauti su legenda skatina rengti visą ciklą susitikimų su žmonėmis, kieno kūryba verčia smarkiau plakti net kelių kartų širdis!

Pasakoti apie Viačeslavą Butusovą vargu ar verta. Visi pažįsta šį nepaprastai talentingą, charizmatišką „Nautilus Pompilius“ ir «Ju-Piter“ lyderį, kuris Vilniuje visada pasirodo su didžiuliu ir pelnytu pasisekimu.

Tačiau susitikimas „vienas prieš vieną“ su garsiu poetu ir muzikantu – to dar nebuvo!

Tai bus unikalus vakaras – atviras, nuoširdus, netgi šmaikštus. Jūs turėsite išskirtinę progą užduoti Viačeslavui savo klausimus, į kuriuos tikrai gausite visiškai sąžiningą atsakymą. Gyvas bendravimas, pokalbiai bet kuriomis temomis ir bičiuliška atmosfera – šio lapkričio vakaro neįmanoma bus pamiršti!

Neabejotinai, Jūsų lauks tikros emocijos, daug lauktų šypsenų ir nelauktų siurprizų ir pačios mylimiausios dainos akustiniame variante! O kur dar išradingos dekoracijos, teatro šviesos su stulbinančiu garsu, puiki nuotaika ir susitikimas su žaviuoju „mūsų laikų herojumi“ – visa tai tik Jums lapkričio 22-ąją Vilniuje!
 
Bilietai į Vienintelį koncertą – kūrybinį susitikimą su Viačeslavu Butusovu lapkričio 22-ąją 19:00 val. Šokio Teatre (T. Kosciuškos g. 11) parduodami visose bilietai.lt kasose. Turėdami omenyje, kad Šokių Teatre yra tik 350 vietos, maloniai kviečiame paskubėti ir bilietus įsigyti telefonu: +370 671 76 502; +370 645 36 403.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Nautilus Pompilius'' ir ''Ju-piter'' A 2016-11-22 19:00 Šokio teatras 45.00 - 103.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 16:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
T. Kosciuškos g. 11, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius