Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NEDA (NE) EILINĖ DIENA ROJUJE

K 2017-09-14 18:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys 
NEDA (NE) EILINĖ DIENA ROJUJE, turėjęs įvykti rugsėjo 14 d., yra atšaukiamas.

Bilietų grąžinimą atliks pats organizatorius - UAB Auksiniai renginiai. Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: auksiniairenginiai@gmail.com arba telefonu +370 646 13826.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Neda Malūnavičiūtė: (Ne)eilinė diena rojuje

Kauno „Žalgirio“ areną sudrebinęs ir žadą atėmęs Nedos Malūnavičiūtės koncertas žiūrovų prašymu sparnus kelia į kitus Lietuvos miestus! Po šešerių metų pertraukos populiariosios muzikos scenoje talentingoji ir charizmatiškoji Neda sugrįžta su išskirtine, staigmenų bei neįtikėtinų šou elementų kupina programa. Koncerte skambės visų laikų geriausi atlikėjos pop muzikos hitai.
Dažno atmintyje skamba tokie kūrybos perlai kaip „Eilinė diena rojuj“, „Pasaka“, „Kai tu šalia“, „Mėlyna saulė“… Iš garso įrašų diskuose bei kompiuteriuose jie dar kartą gyvai suskambės unikaliame ir nepakartojamame koncerte. Meistriškai suręstas gyvas scenarijus pavers puikiai žinomus kūrinius intriguojančio, nuotaikingo, švelniai nostalgiško siužeto varikliu.
Išskirtinę muzikinę kokybę, tikrą rojų scenoje ir neeilinius, skanius muzikinius sprendimus dainininkė dovanos jėgas vienydama su kameriniu orkestru. Scenoje drauge siaus gyva aibė ritminės grupės bei pritariančiųjų muzikantų: Tomas Varnagiris, Jonas Lengvinas, Jievaras Jasinskis, Tomas Dičiūnas bei daugelis kitų.
Pasirodyme skambės kompozitorių Andriaus Borisevičiaus, Audriaus Balsevičiaus, Žeraldo Povilaičio, Andriaus Kulikausko, Jaroslavo Cechanovičiaus dainos. Koncertą puoš tiek lyriški, svajingi, subtilūs, tiek energingo siautulio, improvizacinių momentų kupini kūriniai. Muzikos garsuose atgis rojaus idilė, seno ir mielo miesto sienos, jaunystės vėjas, dangus bei svajonės!
Neeilinis suitikimas, kuris truks ir kvies pabūti iki aušros, pažiūrėti į kitokią, galbūt mėlyną saulę ir parašyti pačius nuoširdžiausius laiškus.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
NEDA (NE) EILINĖ DIENA ROJUJE K 2017-09-14 18:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2val. 15min.
Pertraukos: nėra.
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami.
Nuolaidos: netaikomos.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Auksiniai Renginiai, UAB
Auksiniai Renginiai, UAB
Įmonės kodas 304181412