logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Neringa Valuntonytė. Laukimas

K 2022-06-09 19:00
Organum koncertų salė, Vilnius
7.00 - 12.00

Neringa Valuntonytė. The Waiting. Laukimas.

Aš vis dar laukiu. Daug visko vyksta, tad geriausia būtų dar palaukti. Pastebėjau, kad mano laukimas kaskart vis kitoks. Kartais labai viltingas ir šviesus. Kartais baisus. Tačiau dažniausiai labai abstraktus, nes įprastai nesu tikra ko tiksliai laukiu. Pripratau prie to, tad vis dar laukiu. Tiksliai nežinodama ko.

Nepertraukiama fortepijoninė muzika ir instaliacijos užpildysiančios „Laukimą“, pagrindinį dėmesį skirs šios būsenos refleksijai. Kaip ji keičiasi kartu su mūsų lūkesčiais, priklausomai nuo to, kiek ilgai esame „įstrigę“ šioje būsenoje. Į ką kreipiame dėmesį, o ką praleidžiame. Kaip greitai gebame prisitaikyti prie laukimo. Kaip tai tampa didžiąja mūsų gyvenimo dalimi.

Programoje - C. Debussy, C. Vine ir C. Franck.

------------

Apie atlikėją:

Pasak muzikos kritikų, „nepretenzingomis”, „jaunatviškomis” ir „labai nuoširdžiomis” interpretacijomis pasižyminti lietuvių kilmės pianistė Neringa Valuntonytė, aktyviai plečia savo klausytojų ratą Europoje. Nuolatos siekianti atlikimo individualumo ir įvairovės, Neringa rengia konceptualius koncertus, didelį dėmesį skirdama mažiau žinomam modernios muzikos repertuarui bei jį derindama kartu su tradiciniais ir labiau publikai pažįstamais kūriniais.

Pianistė pasirodė įvairiose Vokietijos, Danijos, Suomijos, Lenkijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos, Austrijos bei Lietuvos salėse su solo ir kamerinės muzikos programomis. Neringa surengė svarbius pasirodymus tokiuose festivaliuose bei projektuose kaip „Jiang Artis Festival“, „Bechstein Young Professionals“ „II Vilniaus fortepijono muzikos festivalis“, „Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis“, „International Gradus Piano Festival“, „Crossing Keyboards“ bei daugelyje kitų.

2019-aisiais metais, Neringa pelnė III-ąją vietą VIII Tarptautiniame M. K. Čiulrionio pianistų ir vargonininkų konkurse, kuriame atliko M. Ravel fortepijoninį koncertą G-dur su dirig. M. Pitrėno vadovaujamu Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru.

2020-aisiais metais pianistė baigė magistrantūrą Hanoverio muzikos, teatro ir medijos aukštojoje mokykloje prof. E. Kupiec klasėje bei pradėjo meno doktorantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kuriose vykdo meninį tyrimą „Akademinės muzikos atlikėjo personos kūrimas: nuo scenos iki asmeninio prekės ženklo“.

Daugiau informacijos: www.valuntonyte.com

 

Nuotraukos autorius Jonas Šopa

 

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/events/553358569744373

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Neringa Valuntonytė. Laukimas K 2022-06-09 19:00 Organum koncertų salė, Vilnius 7.00 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos: Moksleiviams, studentams ir senjorams 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
''Organum'' koncertų salė
Savanorių pr. 1, Helios City 2a. Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB Organum
UAB Organum
S. Konarskio g. 9-2 Vilnius
info@organum.lt/+37069837221
Įmonės kodas: 123884954
PVM kodas LT238849515
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Žvaigždžių trio | Dėdinskaitė, Pyšniak, Geniušas Žvaigždžių trio | Dėdinskaitė, Pyšniak, Geniušas Organum koncertų salė, Vilnius 15.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Tarptautinei Vaikų gynimo dienai Tarptautinei Vaikų gynimo dienai Organum koncertų salė, Vilnius 7.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!