Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nik Bärtsch's Ronin koncertas Vilniuje

Š 2019-03-02 20:00
Vaidilos teatras, Vilnius
24.80 - 59.00
Nik Bärtsch's Ronin koncertas Vilniuje

Šveicarijoje 2001 m. susibūręs Nik Bärtsch's Ronin kvartetas sunkiai įtalpinamas į vieno žanro rėmus: grupės muzikos šaltiniai – džiazas, klasikinė, funk, klubinė muzika, ambient, techno, drum’n’base, o taip pat japonų ritualinė muzika bei minimalizmo klasika. Nepaisant to, šių iš pažiūros nesuderinamų žanrų jungtis apibūdinama kaip minimalistinio džiazo ir akademinės muzikos sintezė. Prestižinėje džiazo leidykloje „ECM Records“ visai neseniai šeštą albumą „Awase“ išleidusi grupė savo muziką gali apibūdinti paprastai: maksimalaus efekto siekis minimaliausiomis priemonėmis.

Kvartetas nuo pirmųjų minučių užburia klausytojus hipnotizuojančia muzikos tekstūra ir ritmiškumu. Tie, kas bent kartą girdėjo šios grupės įrašų, daugiau niekada su niekuo nesupainios jų braižo.
Griežta struktūra, pasikartojantys motyvai, velniškai lėtai augantis tempas ir dūžtanti kulminacija – pianisto Nik Bärtsch kūrybos vizitinė kortelė.
Pats Nik Bärtsch apibūdina savo grupės kuriamą muziką kaip „zen funk“ arba „ritual groove“. Tai muzika, kurią ne tik girdi klausytojai, bet ir patys „pergroja“ ją savo galvose; ji ne tiek jausminė, kiek išmąstyta šaltu protu.

Nepraleiskite unikalios progos gyvai pamatyti vieno ryškiausių šiuolaikinio džiazo kvartetų pasirodymo! Vienintelis Nik Bärtsch's Ronin koncertas Lietuvoje - 2019 m. kovo 2 d. 20 val. Vaidilos teatre Vilniuje. Programoje skambės pačios naujausios grupės kompozicijos iš tik ką pasirodžiusio albumo „Awase“, išleisto „ECM Records“ leidyklos.

Nik Bärtsch - fortepijonas
Thomy Jordi - bosinė gitara
Kaspar Rast - būgnai
Sha - klarnetas

Pirkdamas bilietą į koncertą, neprieštaraujate, kad koncertas gali būti filmuojamas ir fotografuojamas, o jo nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.

Renginio nuoroda: http://www.rudninkuknygynas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Nik Bärtsch's Ronin koncertas Vilniuje Š 2019-03-02 20:00 Vaidilos teatras, Vilnius 24.80 - 59.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-8
Nuolaidos: 15% perkant 10 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ta pati renginio vieta