Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nirvana Experience ft. Chad Channing Vilnius

K 2018-03-15 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
22.00 - 52.00
1988 metais, kovo 19 d.

COMMUNITY WORLD TEATRE (TACOMA.WA)
          ĮVYKO PIRMASIS GRUPĖS NIRVANA KONCERTAS

Grupei NIRVANA 30 metų

Legendinis

CHAD CHANNING

(Grupės NIRVANA būgnininkas)
ir
Geriausias NIRVANA grupės tribiutas pasaulyje

THE NIRVANA EXPERIENCE    

(TEXAS.USA)

2018 metai – NIRVANA metai!

 
Legendinis ir mistinis CHAD CHANNING – originalus grupės NIRVANA būgnininkas ir back-vokalas, gerbėjams dovanoja neįtikėtiną kelionę po stebuklingą grupės NIRVANA pasaulį kartu su geriausiu pasaulyje grupės tribiutu THE NIRVANA EXPERIENCE.

Nirvana viena iš kultinių XX amžiaus grupių, trys muzikantai per savo įstoriją įrašė tris albumus „grunge“ stiliuje ir visam laikui pakeitė šį pasaulį. Jeigu Jums neteko matyti grupės NIRVANA gyvai, tuomet ši proga yra pati tinkamiausia.

Legendinis Chad Channing grupėje grojo nuo 1988 metų ir buvo pirmas ne tik kaip būgnininkas pirmame grupės albumo “Bleach” concerto pristatyme, bet ir pirmame grupės tarptautiniame ture. Be to Chadas žinomas kaip kompozitorius 8-ių grupės NIRVANA dainų. Jis prisidėjo ir prie dainos “Sliver” teksto kūrimo. Jūs galite jį išgirsti vietoj Deivo Grollo geriausiame grupės albumo “Nevermind” dainose: "In Bloom," "Breed," "Lithium," ir "Stay Away". Taip pat ir daugelyje kituose iš naujo išleistuose ir perdainuotose grupės kūriniuose. Būgnininkas ilgą laiką negrojo grupėje, nes rūpinosi savo naujojo kolektyvo “Before Cars” reikalais. Visgi jis negalėjo atsisakyti grupės 30-ojo gimtadienio progos ir pažadėjo sugroti ne tik savo, bet ir kitus, nesenstančius “grunge” stiliaus karalių kūrinius.

Šiam įvykiui geriausiai tinka grupė, kurią išrinko Amerikos žmonės geriausio tribiuto rinkimuose – THE NIRVANA EXPERIENCE. 2014 metais auditorijos balsų pagalba jie buvo išrinkti kaip THE WORLD GREATEST NIRVANA TRIBUTE kanale AXS.

Šiai Teksaso grupei priklauso nacionalinis bilietų pardavimo rekordas į legendinį Whiskey and Go-GO. Bilietai buvo išparduoti greičiau negu į kitų atlikėjų koncertus per paskutinius tris metus. Grupė atkuria grupę NIRVANA tiesiog identiškai. Net skamba kaip tikrieji NIRVANA, o legendinio būgnininko Chad Channing buvimas scenoje visiems gerbėjams žada nepamirštamą, nematomą pasibuvimą kartu su Kurtu, Kristu ir Čadu.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- 20 % Neįgaliesiems ir juos lydinčiam asmeniui (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą).Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
KK Group, UAB
A. Stulginskio g. 8-515 Vilnius
Įmonės kodas 302652374
PVM kodas LT10000710712