logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

OLEGG VYNNYK ''BEPROTIŠKA MEILĖ''

T 2022-10-26 19:00 - Pn 2022-10-28 23:59
25.00 - 56.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Atnaujinta 2022 05 13

Apgailestaujame, niekaip nesibaigiant karui Ukrainoje, Olegg Vynnyk Europinis turas „Beprotiška meilė“ ATŠAUKIAMAS, tame tarpe ir Klaipėdoje 2022 10 26 ir Vilniuje 2022 10 28 ATŠAUKIAMA, todėl kad beveik visi Olegg Vynnyk komandos žmonės tarnauja Ukrainos karinėse pajėgose.

Tikimės,kad karas Ukrainoje greitai pasibaigs ir Olegg Vynnyk su komanda atvyks ir į Klaipėdą ir į Vilnių.

Pirkę kasose prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2022 metų gegužės 30 dienos.

Prašymai priimami iki birželio 10 d.

---

Pranešame, kad renginys Olegg Vynnyk "Beprotiška meilė" Europinis turas Klaipėdoje iš 2020 spalio 27 d.(vėliau 2021 m. spalio 26 d.) yra perkeliamas į 2022 m. spalio 26 d. 19 val.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, dėl bilietų grąžinimo galite kreiptis iki 2021 m. rugpjūčio 6 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el.paštu info@bilietai.lt ir užpildyti pinigų grąžinimo formą https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Grąžinimai bus atlikti per 10 dienų po naujos datos.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

OLEGG  VYNNYK SU NAUJA PROGRAMA “BEPROTIŠKA MEILĖ“ GYVO GARSO KONCERTE KLAIPĖDOJE   
   
Spalio 26 d. pirmą kartą Klaipėdoje, „Švyturio arenoje“  koncertuos populiariausias Ukrainos dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius Olegg Vynnyk su nauja programa „Beprotiška meilė“ („Bezumnaja liubov“). Šis dainininkas surengia net du šimtus koncertų per metus, yra išleidęs šešis autorinius albumus, o stadionai nesutalpina visų norinčių jį pamatyti ir išgirsti. Per keletą solinės karjeros metų OLEGG VYNNYK tapo labai žinomas, o tokio staigaus šuolio šou biznis seniai nėra matęs. Europa jau dešimt metų ploja šiam talentui, o įvairios premijos ir daug apdovanojimų nuvedė atlikėją į populiarumo viršūnę. Žinomiausios jo dainos „Nino“, „Vovchytsia“, Vozmy menya v svoj plen“, „Scastje“, „Zdrastvui nevesta“ užkariavo milijonus klausytojų širdžių. Šiuos ir naujus hitus išgirs klausytojai naujoje programoje „Beprotiška meilė“. Šis moterų mėgstamas dainininkas yra vienas populiariausių Ukrainos atlikėjų, klausytojų išrinktas 2017 ir 2018 metais. Jis gavo apdovanojimą „Viva! Patys gražiausieji“ gražiausio vyro metų nominacijoje.  Olegas Vynnykas yra X FAKTORIUS 8 UKRAINE , X FAKTORIUS 9 UKRAINE komisijos narys. Atlikėjas,kurį šiandien teisėtai vadina Nr. 1 Ukrainoje,2019 m. lapkričio 21 d. surengė pasaulinio lygio grandiozinį šou su aukštų technologijų šviesos ir garso įranga bei sceniniu dizainu  Kijevo sporto rūmuose.

Dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius gerai žinomas Europoje: Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje kaip talentingas pagrindinių rolių atlikėjas daugelyje populiarių miuziklų, koncertuojantis specialiu pseudonimu OLEGG. Dirbdamas su žymiu pedagogu iš Amerikos Džonu Lemanu, artistas atskleidė savo talentą ir gavo pagrindines roles miuzikluose „Bučiuok mane, Ket“, „Elizabet“ bei kituose.

Šiandien bilietus į dainininko koncertą išperka labai greitai, o klipai surenka dešimtis milijonų peržiūrų Youtube kanale.

Bilietus į Olegg Vynnyk koncertą galite įsigyti visose „BILIETAI LT“ platinimo vietose ir internetu: www.bilietai.lt.
 
 
Renginiai
Renginių nerasta
Pinigų grąžinimas (Atšauktas) OLEGG VYNNYK ''BEPROTIŠKA MEILĖ'' Pinigų grąžinimasPinigų grąžinimas(Atšauktas) OLEGG VYNNYK ''BEPROTIŠKA MEILĖ'' Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pinigų grąžinimas (Atšauktas) OLEGG VYNNYK ''BEPROTIŠKA MEILĖ'' Pinigų grąžinimasPinigų grąžinimas(Atšauktas) OLEGG VYNNYK ''BEPROTIŠKA MEILĖ'' COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti