logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ONLINE: GRAŽI IR TA GALINGA G Y V A I

S 2023-12-31 20:00
Transliacija

Bilietą įsigyti galite iki gruodžio 29 d. Įsigijus bilietą vaizdo transliacijos nuorodą rasite ant bilieto.

Vaizdo įrašas bus pasiekiamas  iki gruodžio 31 d. imtinai, tad renginio bilietą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu. Aktyvavus bilietą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite (tačiau ne ilgiau nei iki transliacijos pabaigos laiko).  Ant bilieto esantis transliacijos pabaigos laikas nurodo iki kada vaizdo įrašas yra pasiekiamas  sistemoje. 

GRAŽI IR TA GALINGA  G Y V A I

„Graži ir ta galinga g y v a i“ - tai unikali garsinė ir vaizdinė patirtis, kino principais atskleidžianti Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį-koncertą. Muzikos ir teatro scenas aplankiusios pasirodymo „Graži ir ta galinga“ kūrėjos šį kartą beldžiasi į žiūrovų ekranus ir kviečia iš naujo patirti, o gal pirmą kartą išgirsti drąsiais moterų balsais apdainuotą jų pačių istoriją Lietuvoje.

Vasariško Lietuvos grožio apsuptyje nufilmuotas spektaklis-koncertas „Graži ir ta galinga“ leidžiasi į nuotykių, intrigų ir dramų kupiną kelionę ne tik per Lietuvos istoriją, bet ir per kiekvienos moters gyvenimo etapus. Kūrinyje drąsiai interpretuojama, kokias svajones vaikystėje puosėlėjo Jos Ekselencija Dalia Grybauskaitė, su kokiu paauglišku tikėjimu į komunizmo saulę veržėsi Marytė Melnikaitė, kiek merginų pranyko istorijos vingiuose tapusios kažkieno -ienėmis ir kokią orią ir galingą senatvę išgyveno mąsliai nuo lito žvelgusi Žemaitė. Šias moteriškas patirtis ir emocijas subtiliai perteikianti kino kamera atskleidžia teatrališką koncerto kūrėjų ekspresiją ir leidžia pasijausti po pievas braidančių bei po medžius besikarstančių šiuolaikinių Lietuvos istorijos kūrėjų kompanionu.

Gyva „Graži ir ta galinga“ energija pulsuoja teatro scenoje, kūrėjų tekstinis sąmojis ir muzikinis originalumas aidi klausantis koncerto dainų. Visgi „Graži ir ta galinga g y v a i“ suteikia dar artimesnę šio išskirtinio pasirodymo patirtį, kurioje atskleidžiamas apdainuojamų lietuvaičių nuoširdumas ir trapumas – jo netrūko net ir galingiausiai mūsų istorijos damai.

„Graži ir ta galinga“ dainų tekstų ir muzikos autorės, atlikėjos: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.

Režisierė - Elena Kairytė, operatoriai - Vytautas Plukas ir Nojus Drąsutis, garso įrašas - Laurynas Milinis ir Edvinas Vasiljevas, garso režisierius - Tomas Verbaitis.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ONLINE: GRAŽI IR TA GALINGA G Y V A I S 2023-12-31 20:00 Transliacija 5.60
Renginys ONLINE: GRAŽI IR TA GALINGA G Y V A I
Data / Laikas S 2023-12-31 20:00
Renginio vieta Transliacija
Kaina 5.60
Renginio vieta
Organizatorius
Klaipėdos jaunimo teatras, Všį
Bangų g. 5a, Klaipėda Klaipėda
kjtvadyba@gmail.com / +37068653577
Įmonės kodas: 302811823
PVM kodas ND
Renginys ONLINE: GRAŽI IR TA GALINGA G Y V A I
Data / Laikas S 2023-12-31 20:00
Renginio vieta Transliacija
Kaina 5.60
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | Jauno teatro atradimai | Chaosas (rež. V. Masalskis) Klaipėdos jaunimo teatras | Jauno teatro atradimai | Chaosas (rež. V. Masalskis) Klaipėdos Kultūros fabrikas, Salė B, Klaipėda
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | Jauno teatro atradimai | Menas (rež. P. Pinigis) Klaipėdos jaunimo teatras | Jauno teatro atradimai | Menas (rež. P. Pinigis) Baisogalos kultūros centras, Baisiogala
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis Žiurkiagalviai Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis Žiurkiagalviai Klaipėdos dramos teatras, Kamerinė salė, Klaipėda
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | Spektaklis-fantazija Žemaitėjė Klaipėdos jaunimo teatras | Spektaklis-fantazija Žemaitėjė Menų Spaustuvė, Vilnius, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti