Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Opusai iš svingo eros'': Šinkūnas/Paulauskas/Mieldažis/Kanevičius/Delazaris

S 2018-10-07 16:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
Vilniaus rotušė | koncertų ciklas

„Opusai iš svingo eros”

Marius ŠINKŪNAS, vibrafonas (Lietuva)
Ąžuolas PAULAUSKAS, klarnetas (Lietuva)
Leonidas MIELDAŽIS, fortepijonas (Lietuva)
Eugenijus KANEVIČIUS, kontrabosas (Lietuva)
Michailas DELAZARIS, mušamieji (Rusija)


Vibrafono ir klarneto duetas, atradęs vienas kitą svingo eros saulėtekyje, visiems laikams ir visuose kontinentuose tapo vienu subtiliausiu ir reikšmingiausiu muzikinių pokalbių, padiktavusiu  garsines temas įvairių epochų interpretacijoms. Koncertas „Opusai iš svingo eros” - tai muzikinė kryžkelė, kurioje visiems laikams susitiko vibrafono ir klarneto duetas; kryžkelė, kurioje gimė kompozicijos, apdainavimai arba tiesiog džiazo standartai: „Air Mail Special”, „Slipped Disc”, „After You've Gone”, „Bags groove” ir kiti. „Opusuose iš svingo eros” unikaliam vibrafono ir klarneto skambesiui atsiskleisti padės visa džiazo grupė – fortepijonas, kontrabosas ir mušamieji.

MARIUS ŠINKŪNAS - daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, vienintelis profesionalus Lietuvoje vibrafonininkas, savo žinias gilinęs ir koncertavęs Prancūzijoje, JAV, Japonijoje. Jis vedė vibrafono meistriškumo kursus Sankt Peterburgo meno licėjuje, koncertuoja su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais. Vilniuje Balio Dvariono muzikos mokykloje jis įsteigė pirmąją Baltijos šalyse vibrafono klasę. Per LRT KLASIKA veda muzikines radijo laidas.

ĄŽUOLAS PAULAUSKAS - išskirtinis muzikantas, kompozitorius, multiinstrumentininkas ir dainininkas. Tarptautinių konkursų Rusijoje, Ukrainoje, Portugalijoje, Latvijoje laureatas, Lietuvos Gineso rekordų knygos narys. Ąžuolas, kaip atlikėjas ir solistas, yra koncertavęs  Vokietijoje, Rusijoje, JAV, Japonijoje, Kinijoje, Rumunijoje, Švedijoje, Estijoje ir kt. Ąžuolas Paulauskas yra kompozitorius  ir solinio projekto „Evoliucija“ meno vadovas. Šis projektas 2017m. „Kaunas Jazz“ festivalio buvo deleguotas kaip vienas iš reprezentacinių festivalio projektų koncertiniam turui Kinijoje (Pekine bei Šanksi miestuose), kur buvo puikiai įvertintas vietos žurnalistų bei džiazo kritikų.

LEONIDAS MIELDAŽIS – pianistas, kūrinių aranžuotojas. Baigė Lietuvos konservatoriją (dabar Muzikos ir teatro akademija). Grojo įvairiuose ansambliuose, koncertavo Lietuvoje ir užsienyje. Išleido du solinius albumus. Šiuo metu dirba Vilniaus Kolegijoje ir Vilniaus  Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje.

EUGENIJUS KANEVIČIUS - vienas universaliausių Lietuvos džiazo bosistų, meistriškai atliekantis plačios stilistinės amplitudės muziką. Išradingas muzikas, vienodai puikiai valdantis ir akustinį, ir elektrinį bosą, savo tembrinę paletę dar papildo elektroniniais priedais, gitara, trimitu, perkusiniais instrumentais ir balsu. Jo grojimas išsiskiria harmoniniu bei polifoniniu mąstymu, o kūryba linksta į savitą muzikos filosofiją, ypač ryškią jo sakraliniuose džiazo projektuose. Per 20 metų džiazo scenoje Eugenijus Kanevičius yra grojęs bemaž su visais Lietuvos džiazo kūrėjais, muzikuoja ir su kitų šalių džiazo muzikantais. Bosistas taip pat groja solo, komponuoja giesmes, muziką vaikams, teatrui ir kinui.

MICHAILAS DELAZARIS gimė Sankt Peterburge. Nuo vaikystės domėjosi muzika, mokydamasis mokykloje grojo savo vyresniojo brolio grupėje, tuo metu įsigijo pirmuosius būgnus ir net pradėjo rašyti dainas, vaikišką pankroką: „Atsisėdau ant vinies“, „Viens, du, trys ir mėsa“ ir kt. Paklausęs draugų 13-os metų nutarė mokytis groti mušamaisiais ir baigė S.Rachmaninovo vaikų menų mokyklą. Tuo metu brolio grupė „Nervai“ vis populiarėjo – ilgą laiką ji buvo vienintelė M. Delazario kūryboje. Savitą stilių padėjo atrasti kūrybinis bendradarbiavimas su M. Kurganskiu. Vėliau jis baigė N. Rimskio-Korsakovo mokyklą, mokėsi gitaros, fortepijono, kompozicijos. Michailas grojo kartu su grupe „Korčaginas ir sūnūs“, „Helvetika“ ir „Aistros“, koncertavo su M. Ogorodovu. Bendradarbiavo su D. Maksimačiovu ir jo orkestru. Dirbo su Kadetų raketų artilerijos korpuso orkestru, kur susipažino su grupės „Vermišeliai“ fleitistu T.Bogatyriovu. Šiuo metu dirba Admiraliteto orkestre (Sankt Peterburgo karinių jūros pajėgų bazėje).
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
''Opusai iš svingo eros'': Šinkūnas/Paulauskas/Mieldažis/Kanevičius/Delazaris S 2018-10-07 16:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta