logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas

S 2022-11-20 18:00
Marijampolės dramos teatras, Marijampolė

Nuo 2022 m. lapkričio 15 d. visi renginiai turėję vykti Dramos teatro patalpose P. Armino g. 2, dėl kapitalinio pastato remonto, perkeliami į Marijampolės kultūros centrą adresu Vilkaviškio g. 2.

Informuojame, kad lapkričio 20 dienos renginys Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas yra perkeliamas į Marijampolės kultūros centrą (Vilkaviškio g. 2).

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.

Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas lapkričio 20 dieną pirmą kartą pasirodys Marijampolėje!

Pirmą kartą roko ir bliuzo legenda – unikalus muzikantas, dainų autorius, kompozitorius, genialus gitaristas iš Niujorko Jurijus Naumovas pasirodys Marjiampolyje, itin jaukioje dramos teatro salėje (P. Armino g. 2, Marijampolė). Koncertas vyks lapkričio 20 d., nuo 18.00 val.!

Tai – TIKRASIS ĮVYKIS! Panašaus lygio profesionalumo ir dvasingumo koncertai – reti visame pasaulyje, nes tokie Kūrėjai – paties pagrindinio Kūrėjo vienetiniai Sutvėrimai! Kiek tokių buvo per visą žmonijos istoriją? Galima suskaičiuoti ant pirštų: J. S. Bach,  Jimmy Page,  Paul MacCartney... Į šią eilę drąsiai statome ir Jurijų Naumovą – bliuzo, baroko ir baladžių roko Genijų!

J. Naumovas realizavo save ir buvo pripažintas Pasaulio roko, bliuzo ir džiazo (JAV muzikos) Mekoje, įsikūręs Pasaulio širdyje – Niujorke! (Užeikite į jo puslapį, pasižiūrėkite, nepatingėkite, informaciją apie jį Internete, paklausykite jo dainų ir kompozicijų Youtube, ir Jūs patys įsitikinsite!) Jo italų-žydų kraujas susimaišė su pačia daugianacionaline kraujo grupe pasaulyje – Juodosios ir baltosios muzikos grupe, ir dabar jo gyslose, kunkuliuodama, teikdama gyvybės teka Didžioji roko šaknų energija!

Jo bliuzo kompozicijos seniai tapo gyvosios klasikos žanru, jo sukrečiančios baladės ir dainos: „Pasaka apie Karlą – rokenrolo karalių“, „Stanislavskio teatras“, „Žvaigždėta naktis“ ir kt. jau seniai priklauso Auksiniams pasaulio roko muzikos ir pasaulio kultūros klasikos lobynams!
Sveiki atvykę į Marijampolę, Maestro Jurijau Naumovai, mes labai pasiilgome Jūsų ir Jūsų lyg debesų keliančių ir į kažkokius nepažintus tolius sielas vedančių kūrinių, nieko nepaliekančių abejingais ir užkariaujančių kiekvieno klausytojų širdį muzikos stebuklų!!!

Bilietai į vienintelį unikalaus muzikanto Jurijaus Naumovo koncertą (Niujorkas) lapkričio 20 d., 18.00 val. Marijampolėje itin jaukioje miesto dramos teatro salėje (P. Armino g. 2, Marijampolė) parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internete!
Visa informacija dėl galimo bendradarbiavimo ir koncertų ir bilietų užsakymo telefonu:
+37064536403, +370 671 76502 +370 61801331

Informuojame, kad papildomas Jurijaus Naumovo koncertas įvyks lapkričio 19 d., pradžia 18.00 val. Kaune, itin jaukioje 100 vietų miesto menininkų namų salėje (V. Putvinskio g. 56, Kaunas), bilietai parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!

Ukrainos piliečio pasų turėtojams įėjimas nemokamas (būtina išankstinė registracija telefonu!).

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas S 2022-11-20 18:00 Marijampolės dramos teatras, Marijampolė
Renginys (pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas
Data / Laikas S 2022-11-20 18:00
Renginio vieta Marijampolės dramos teatras, Marijampolė
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos: netaikomos
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Marijampolės dramos teatras
P. Armino g. 2 Marijampolė Lietuva
Organizatorius
DRUG, UAB
Ligoninės g. 6 -15, Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Įmonės kodas: 301696193
Renginys (pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas
Data / Laikas S 2022-11-20 18:00
Renginio vieta Marijampolės dramos teatras, Marijampolė
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Poezijos vakaras ''MOTERIS - MEILĖ - VYNAS'' Poezijos vakaras ''MOTERIS - MEILĖ - VYNAS'' Kvartirnik, Vilnius 18.00 - 21.00
-15%
Pirkti bilietą Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' Kauno menininkų namai, Kaunas 33.30 - 45.00
-15%
Pirkti bilietą Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' Joniškio kultūros centras, Joniškis 8.65 - 13.00
-15%
Pirkti bilietą Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' Šokio teatras, Vilnius 13.75 - 18.00
-15%
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti