Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PAPILDOMAS KONCERTAS - Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Druskininkai

K 2020-09-24 21:45
Eglės sanatorija, Druskininkai
15.00 - 21.00
SVARBI INFORMACIJA:
1.  Visi parduoti bilietai galios 09 24 d. skirtingais laikais: jei gavote el. laišką - laukiame Jūsų 21:45 val. Priešingu atveju atvykite ant bilieto nurodytu laiku - 20 val.
2. Į papildomą koncertą 21:45 val. dar galima įsigyti bilietus platformoje bilietai.lt.
Prašome dėvėti apsaugines veido kaukes. Atsiprašome už nepatogumus. 

Papildomas „Pikaso” koncertas Druskininkuose

Rugsėjo 24-ąją vietoj numatyto vieno pasirodymo  Eglės sanatorijoje Druskininkuose, grupė „Pikaso“ surengs du koncertus. Šalyje sugriežtinus koronaviruso kontroles priemones,  dalis grupės gerbėjų, įsigijusių bilietus į vieną pasirodymą, bus perkelti į papildomai vėlesniu laiku rengiamą koncertą.

„Mes apgailestaujame ir iš anksto atsiprašome dėl šių nepatogumų. Metro atstumas nuo aplinkinių žmonių ir privalomas nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas visuose kultūros, pramogų ir kituose renginiuose yra privalomas“, - sako „Pikaso“ vaikinai.

Todėl rugsėjo 24 d. vyks du koncertai: 20 val. ir 21.45 val. – į vėlesnį pasirodymą kviečiami žiūrovai iš platformos bilietai.lt gaus elektroninius laiškus su svarbia informacija apie pasikeitimus.  Jeigu pranešimo el. paštu negavote – vadinasi,  laukiame koncerte bilietuose nurodytu laiku (20 val.)

Dar neįsigijusieji bilietų gali tai padaryti minėtoje bilietų platinimo sistemoje.

„Visų gerbėjų labai prašome atvykti į koncertus su apsauginėmis veido kaukėmis, respiratoriais arba kitomis veido apsaugos priemonėmis. Dėsime visas pastangas, kad šventinė nuotaiką, kurią kartu su jumis sukuriame kiekvieno pasirodymo metu, vyrautų vėl. Tikimės, kad anksčiau ar vėliau ribojimai ar papildomos taisyklės liks tik žmonių prisiminimuose. Kol kas privalome laikytis reikalavimų, saugoti save ir kitus“, -  akcentuoja grupės „Pikaso“ nariai.

Prieš kelis mėnesius savo naujausią hitą „Aš negaliu“ pristačiusi „Pikaso“ trijulei  dėl kovą paskelbto karantino teko pristabdyti koncertinę veiklą.

Nors ir pagal sugriežtinus reikalavimus,  rugsėjį „Pikaso“, turėjusi Druskininkuose koncertuoti dar kovo 14-ąją,  atvyks į kurortą su įspūdinga programa.  Skambės geriausi visų laikų „Pikaso“ hitai ir naujausi kūriniai iš naujausio grupės albumo „Nesam šventuoliai“.

 „Pikaso“ išlieka ištikima savo kūrybinei krypčiai – dainuoti apie amžinas vertybes, jausmus, santykius, meilę. Tęstinumą atspindi tokie albumo kūriniai kaip „Paskutinį kartą“, „Kritome“, „Tu ne mano“, „Jeigu meilė pasibels“, „Man reikia visko daugiau“, „Paliksiu žinutę“, „Apetitas“, „Puolęs angelas“, „Aš ir tu“ ir kt.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PAPILDOMAS KONCERTAS - Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Druskininkai K 2020-09-24 21:45 Eglės sanatorija, Druskininkai 15.00 - 21.00
Svarbi informacija
Bilietai brangs!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio bei jo kokybės.
Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Eglės sanatorija
Eglės g. 1, Druskininkai Druskininkai Lietuva
Organizatorius
VšĮ Televizijos prodiuseriai
Baltijos pr. 117-90 Klaipėda
tvprodiuseriai@gmail.com / +37068445846
Įmonės kodas: 304292633
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Išparduota (Perkeltas) Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Druskininkai IšparduotaIšparduota(Perkeltas) Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Druskininkai Eglės sanatorija, Druskininkai
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Išparduota (Perkeltas) Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Biržai IšparduotaIšparduota(Perkeltas) Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Biržai Biržų kultūros centras, Biržai
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą PAPILDOMAS KONCERTAS - Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Biržai PAPILDOMAS KONCERTAS - Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Biržai Biržų kultūros centras, Biržai 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!