logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

''PARYŽIAUS KUŽDESIAI''

S 2024-08-11 19:00
Užutrakio dvaro sodybos Baltoji salė, Trakai
PARYŽIAUS KUŽDESIAI
Lina Dambrauskaitė (sopranas), Justas Čeponis (fortepijonas) 
 
Specialiai parengta programa festivaliui
Programoje: F. Poulenc, C. Debussy, G. Fauré kūriniai
 
Programa sudaryta specialiai „Užutrakio vakarų“ festivaliui. Koncerte skambėsiantys kūriniai leis prisiliesti prie retai atliekamų ir girdimų prancūziškų chanson.
Jaunosios kartos atlikėjai – sopranas Lina Dambrauskaitė ir pianistas Justas Čeponis – kviečia kartu leistis į muzikinę kelionę į XX a. Paryžių; susipažinti arba iš naujo atrasti trijų prancūzų kamerinės muzikos meistrų – C. Debussy, F. Poulenc ir G. Fauré – šedevrus, sukurtus sopranui ir fortepijonui.
L. Dambrauskaitė ir J. Čeponis – duetas, pasirodęs ne tik Lietuvos, bet ir užsienio scenose. Liną ir Justą bendriems projektams pastūmėjo meilė operai, tačiau duetas su dideliu džiaugsmu ir užsidegimu pristato programas, kuriose didelis dėmesys skiriamas mažiau Lietuvos scenose skambantiems kūriniams ir kompozitoriams.
Lina Dambrauskaitė – sopranas, sulaukusi pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio teatruose bei koncertų salėse. Solistė dainavimo meno Lietuvoje mokėsi pas Sigutę Stonytę, o vėliau pakėlė sparnus į Londono ir Ciuricho teatrus. Tarp Linos sukurtų vaidmenų – Semelė (G. F. Händel  „Semelė“), Zerlina (W. A. Mozart „Don Žuanas“), Laputė (L. Janáček „Laputės gudruolės nuotykiai“) su Royal Academy Opera, Papagena (W. A. Mozart „Užburtoji fleita“), Ksenija (M. Musorgskis „Borisas Godunovas“), Primadona (G. Donizetti „Viva la mamma“), Alisa (P. Valtinoni „Alisa sttebuklų šalyje“) Ciuricho operos teatre.
Ji taip pat dažnai kviečiama atlikti solo partijas įvairiuose sakraliniuose bei simfoniniuose kūriniuose. 2022 m.  L. Dambrauskaitė buvo įvertinta „Auksiniu scenos kryžiumi“ už Sofi vaidmenį R. Strauss „Rožės kavalieriuje“ (Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras) ir Mari G. Donizetti „Pulko dukroje“ (Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras).
 
Justas Čeponis – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistas-koncertmeisteris, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Paryžiaus nacionalinės aukštosios muzikos ir šokio konservatorijos absolventas, nuolat koncertuojantis kaip solistas bei įvairių ansamblių narys. Žymiausi jo scenos partneriai – violončelininkas Nicholas Jones (Didžioji Britanija), operos solistai Asmik Grigorian, Vida Miknevičiūtė, Edgaras Montvidas, Lina Dambrauskaitė ir kt. Atlikėjas bendradarbiauja su režisiere Dalia Ibelhauptaite Vilnius City Opera pastatymuose ir kartu su Vilnius City Opera bei Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru atstovavo Lietuvai Dubajuje, pasaulinėje parodoje ,,EXPO 2020“.
 
Užutrakio dvaro sodybos Baltoji salė
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''PARYŽIAUS KUŽDESIAI'' S 2024-08-11 19:00 Užutrakio dvaro sodybos Baltoji salė, Trakai 10.86 - 15.00
Renginys ''PARYŽIAUS KUŽDESIAI''
Data / Laikas S 2024-08-11 19:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos Baltoji salė, Trakai
Kaina 10.86 - 15.00
Svarbi informacija

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Nepriklausomi garso režisieriai, VšĮ
Vytauto g. 48-19, Trakai
uzutrakiovakarai@gmail.com, tel. +37061285262
Įmonės kodas: 126092590
PVM kodas ND
Renginys ''PARYŽIAUS KUŽDESIAI''
Data / Laikas S 2024-08-11 19:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos Baltoji salė, Trakai
Kaina 10.86 - 15.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą KONTINENTAI. MUZIKINĖ KELIONĖ KONTINENTAI. MUZIKINĖ KELIONĖ Užutrakio dvaro sodybos Baltoji salė, Trakai
Pirkti bilietą LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS Užutrakio dvaro sodybos Europos salė, Trakai
Pirkti bilietą BRAZILŲ MUZIKOS RITMAI ''ZUCO 103'' BRAZILŲ MUZIKOS RITMAI ''ZUCO 103'' Užutrakio dvaro sodybos terasa, Trakai
Pirkti bilietą LATVIJOS RADIJO BIGBENDAS LATVIJOS RADIJO BIGBENDAS Užutrakio dvaro sodybos terasa, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti