logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Pasaulio dainos

S 2024-04-21 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Balandžio 21 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

PASAULIO DAINOS

GABRIELĖ BUKINĖ, sopranas

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė

Programa
L. van Beethoveno, F. Martin, G. Kuprevičiaus, Z. Bružaitės, V. Bartulio ir ispanų kompozitorių kūriniai.

 

Pasaulis pilnas įvairių dainų – populiarių ir pamirštų, kaitinančių kraują, įkvepiančių šokiui ar apgaubiančių ramia meditacija. Kauno fortepijoninis trio ir solistė Gabrielė Bukinė klausytojus kviečia į „Pasaulio dainų“ programą, kurioje netrūks skirtingų spalvų ir nuotaikų!

Gabrielė Bukinė studijavo ir įgijo magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje
(prof. Sabinos Martinaitytės kl.), stažavo Lenkijos Didžiajame operos teatre (Varšuva, 2018–2019), šiuo metu stažuoja Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Atlikėja tobulinosi žymių dainavimo profesorių, tokių kaip Genadij Kabka (Ukraina), Makal Bogdan (Lenkija), Wolfgang Niesser (Austrija), Josef Wallnig (Austrija), Andreas Macco (Austrija), Vladimiras Prudnikovas (Lietuva), Francesco Bottigliero (Italija), Michael Woodwood (JK), Tomasz Konieczny (Lenkija), Carmen Santoro (Italija), John Fisher (JAV) meistriškumo pamokose.

2020 m. solistė debiutavo Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. Jos debiutiniai vaidmenys – Violeta (G. Verdi „La Traviata“) ir Fiorilla (G. Rossini „Il Turco in Italia“), už kuriuos buvo nominuota Auksiniam scenos kryžiui ir apdovanota Fortūnos statulėle. 2021 m. buvo įtraukta į ,,Metų kaunietė“ rinkimus ir tapo viena iš 6 finalininkių. 2023 m. atlikėjai skirta Kauno miesto kultūros premija.

G. Bukinės repertuare daug svarbių vaidmenų, kurių tarpe – Irmgard (F. Schreker „Flammen“), Jolanta (P. Čaikovskio „Jolanta“), Margarita (Ch. Gounod „Faust“), Pamina (W. A. Mozart „Mažoji užburtoji fleita“), Cizi Kniezna (A. Dvorak „Rusalka“), Micaela (G. Bizet „Carmen“), Eglė (M. Petrausko „Eglė Žalčių karalienė“), Noemie (J. Massenet „Cendrillon“), Anna (G. Verdi „Nabucco“) ir kt., kuriuos ji atliko Kauno valstybinio muzikinio teatro, „Endla Theatre“ (Estija), „Kenneth More Theatre“ (JK), Lenkijos nacionalinio operos teatro, Klaipėdos valstybinio muzikinio bei Panevėžio muzikinio teatrų scenose. Atlikėja yra koncertavusi su Lietuvos valstybiniu, Baltijos akademijos, Kauno miesto, Karagandos miesto (Kazachstanas), Pernu miesto (Estija) simfoniniais orkestrais, yra nuolat kviečiama dainuoti įvairiuose festivaliuose. Artimiausiu metu solistės laukia debiutas LNOBT (Violeta G. Verdi operoje ,,La Traviata“ bei Zara ispaniškos muzikos operetėje ,,Sarsuela”). Taip pat ji ruošia naujus vaidmenis būsimam 2023/2024 metų sezonui LNOBT bei Kauno valstybinio muzikinio teatrų scenose.

Kauno fortepijoninis trio daugiau nei per dešimt kūrybinės veiklos metų klausytojams padovanojo daugiau nei 200 įkvėptų, kūrybingų, įtraukiančių koncertų, tapo aktyviu Kauno miesto ir regiono kultūrinio gyvenimo dalyviu, savo veikla pelnė publikos simpatijas ir pripažinimą. 2014 metais ansamblis buvo apdovanotas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu.

Tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“ trio laimėjo I vietą kamerinių ansamblių kategorijoje (2013), Grand Prix tarptautiniame muzikos pedagogų konkurse (Varšuva, 2014), dalyvavo festivaliuose „Einam 2012“, „Iš arti“, „Dainavos šalies muzikos festivalis“, „Tytuvėnų festivalis“, „Pažaislio muzikos festivalis“, „Kristupo vasaros festivalis“, „Lietuvos kamerinės muzikos festivalis“. 2014 m. trio debiutavo su Kauno miesto simfoniniu orkestru, 2018 m. atliko Jon Appleton Concerto Grosso premjerą Lietuvoje kartu su VDU kameriniu orkestru diriguojamu K. Variakojo. Ansamblis atliko daug kamerinių programų su įvairiais solistais, bendradarbiaudamas su šiuolaikiniais kompozitoriais sukūrė tarpdisciplininių bei edukacinių projektų („Linksmos ir liūdnos istorijos“, „Dieviškoji garsų skrynia“ ir daugelį kt.), koncertavo Latvijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje bei Nyderlanduose.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Pasaulio dainos S 2024-04-21 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 5.00 - 20.00
Renginys Pasaulio dainos
Data / Laikas S 2024-04-21 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 5.00 - 20.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~14:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4-7 metų vaikams bilieto kaina 5,00 Eur.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
PVM kodas ND
Renginys Pasaulio dainos
Data / Laikas S 2024-04-21 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 5.00 - 20.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MAŽASIS PRINCAS. Pagal A. de Sent Egziuperi MAŽASIS PRINCAS. Pagal A. de Sent Egziuperi Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą PAVASARIO IMPRESIJOS PAVASARIO IMPRESIJOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Dainos Laike. Kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus 80 metų sukakčiai paminėti Dainos Laike. Kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus 80 metų sukakčiai paminėti Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą CINEMA PARADISO / Pramoginė muzika CINEMA PARADISO / Pramoginė muzika Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti