logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Pasitikime naujuosius! Šventinė programa

S 2023-12-31 18:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Gruodžio 31 d., sekmadienį, 18 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

PASITIKIME NAUJUOSIUS!
Šventinė programa

VYTAUTAS LABUTIS, saksofonas, bosinis klarnetas
ANDRIUS BALACHOVIČIUS, akordeonas

Programa
Autorinės kompozicijos; klasikos, džiazo, pop, rock, kino filmų ir kūrinių akordeonui aranžuotės.

Palydint senuosius metus, jau kuriame naujųjų atmosferą: šio šventinio vakaro nuotaika bus dviejų išskirtinai kūrybingų ir charizmatiškų asmenybių – Lietuvos džiazo žvaigždės saksofonininko Vytauto Labučio bei akordeono virtuozo Andriaus Balachovičiaus dueto rankose! Plačiai koncertuojantis nuo 2017 metų, savąsias džiazo ir akordeono muzikos patirtis duetas apjungia į naują visumą – kontrastais stebinančią, intriguojančią ir spalvingą programą, kurioje išgirsite autorinę šių atlikėjų kūrybą bei įvairių klasikos, džiazo, pop, rock, kino filmų ir kitų kūrinių aranžuotes.

Vytautas Labutis – viena ryškiausių ir aktyviausių Lietuvos džiazo asmenybių, grupių lyderis, įvairiapusis kūrėjas, pedagogas, improvizatorius, grojantis įvairiais pučiamaisiais bei klavišiniais instrumentais (neretai daugiau nei vienu instrumentu tuo pat metu), dainuojantis.

Atlikėjas džiaze debiutavo devintojo dešimtmečio pradžioje. Grojo P. Vyšniausko kvartete (1982–86), V. Čekasino bigbende (nuo 1986) ir kvartete (1987–91), V. Tarasovo Lithuanian Art Orchestra (nuo 1993), Lithuanian Young Composers Orchestra, L. Šinkarenkos, D. Pulausko grupėse, dalyvavo džiazo projektuose Jazz Baltica Ensemble (vadovai D. Murray, N. Pedersenas, M. Schneider, Django Bate’s ir kiti; 1992–2002), Octet Ost IIIEast West Vapirov ProjektMoscow Composers OrchestraNew European Saxophone QuartetControindicazioni 4. Nuo 1988 jis kuria autorinius projektus su V. Labučio trio (nuo 1988), kvartetu (nuo 1990) bei oktetu (1997), su Vilnius Jazz kvartetu (1989), kvintetu Džiazo nublokšti (1994–96, 2008), Orkestretto (2002), Lithuanian Jazz Trio (2003), Labutis‑Kanevičius DuoBalachovičius-Labutis Duo ir kt. Atlikėjas koncertavo daugelyje Europos valstybių, Australijoje, Indijoje, Kinijoje, JAV.

Šiuo metu V. Labutis – savo muzikos projektų lyderis, kelių pastoviai kuriančių ansamblių arba projektų dalyvis. Jo scenos partneriai – garsūs Lietuvos atlikėjai V. Čekasinas, V. Tarasovas, E. Kanevičius, A. Gotesmanas, R. Zubovas, A. Balachovičius, A. Joffe, A. Anusauskas, L. Šinkarenka, N. Malūnavičiūė, R. Banys, D. Pulauskas, M. Vadoklis, S. Petreikis, D. Žeromskis ir kt.

Saksofonininkas groja ir akademinę muziką (su Šv. Kristofo orkestru, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru), world muziką (su indų muzikos ansambliu Svara), folkdžiazą (su tautiška kapelija Sutaras). Nuo 1985 rengia tarpdisciplininį muzikos-dailės-video projektą Haruspicija (su dailininku Artūru Šlipavičiumi). Taip pat jis reiškiasi ir kaip kompozitorius bei aranžuotojas: bendradarbiavo kuriant muziką kino filmui Rojuje irgi sninga (1994, rež. A. Juzėnas), grojo ir vaidino filmuose Taxi Blues (rež. P. Lunginas), Pelėdų kalnas (2018, rež. A. Juzėnas), su E. Kanevičiumi yra sukūręs kompoziciją džiazo grupei ir kameriniam orkestrui Pokalbių ratas (2001), daugiau kaip 100 kitų džiazo kompozicijų, trys jų įtrauktos į lietuviškų džiazo temų rinkinį Nuo bliuzo iki sutartinių (2013), kuria ir atlieka muziką poezijos-muzikos pasirodymams su aktoriais D. Jankauskaite, P. Ganusausku, E. Jackaite, poetu G. Norvilu,

V. Labučio diskografija: 3 autoriniai albumai, 50-yje albumų jis dalyvavo kaip bendraautorius, atlikėjas arba muzikos prodiuseris.

Andrius Balachovičius mokėsi Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, studijavo Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jis – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas (solistų bei kamerinių ansamblių kategorijose), pasižymėjęs atlikęskonkursuose Valtidone (Italija, 2001, II premija), Montesse (Italija, 2003, I premija), Stefano Bizzari (Italija) konkurse, koncertinių atlikėjų bei variete kategorijose – dvi laureato premijos.

A. Balachovičius daug koncertuoja Lietuvos ir užsienio prestižinėse salėse – Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, Vilniaus Rotušėje, Vilniaus kongresų rūmuose, Poznanės Rotušėje (Lenkija), Vienos F. Schuberto konservatorijoje (Austrija), taip pat yra dažnai kviečiamas muzikuoti Lietuvos Respublikos Prezidentūroje bei Vyriausybės rūmuose. A. Balachovičius yra akordeonų kvinteto „Modus“ primarijus su šiuo ansambliu ne kartą koncertavęs Vokietijoje, Italijoje, Airijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje, dalyvavęs įvairiuose Lietuvos muzikų sąjungos rengiamuose koncertuose (tarp jų ir „Muzikų parade“), laimėjęs apdovanojimų tarptautiniuose akordeonininkų konkursuose tokiuose kaip „Citta di Castelfidardo“ (Italija, 1998, II premija), Tartu (Estija, 1999, I premija), Sanoke (Lenkija, 2000, II premija),  „Citta di Castelfidardo“ (Italija, 2000, I premija), „Contesa Tina Orsi Anguissola Scotti“ (Italija, 2001, I premija), Montesse (Italija, 2002, Grand Prix / Didysis prizas).

A. Balachovičius yra atlikęs koncertinių įrašų Vokietijoje, Italijoje bei Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje. Jis dirba pedagoginį darbą Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje ir  aktyviai koncertuoja su įvairiais ansambliais – „Kasp Bigbandas“, „Media Luna“, „Tango gatos“, „Modus“, „Vilniaus Klezmeriai“ ir kt.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Pasitikime naujuosius! Šventinė programa S 2023-12-31 18:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 17.00 - 40.00
Renginys Pasitikime naujuosius! Šventinė programa
Data / Laikas S 2023-12-31 18:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 17.00 - 40.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4-7 metų vaikams bilieto kaina 17,00 Eur.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
PVM kodas ND
Renginys Pasitikime naujuosius! Šventinė programa
Data / Laikas S 2023-12-31 18:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 17.00 - 40.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą POP+KLASIKA! Netikėtas duetas POP+KLASIKA! Netikėtas duetas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą ROŽĖS KAVALIERIUS. Teatralizuotas koncertas ROŽĖS KAVALIERIUS. Teatralizuotas koncertas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Čardašo karalienė Čardašo karalienė Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti