logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

PAVASARIO IMPRESIJOS

S 2024-03-17 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Kovo 17 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

PAVASARIO IMPRESIJOS
Žėrintis lengvumas ir elegancija!

TRIO „GRAZIOSO“
JOANA GEDMINTAITĖ, sopranas
VIKTORIJA ZABRODAITĖ, fleita
ŠVIESĖ ČEPLIAUSKAITĖ, fortepijonas

Koncerto vedėja
Irena Žilinskienė

Programa
Romantizmo epochos kompozitorių kūriniai.


Trio „Grazioso“ motto – „net tai,  kas labai sudėtinga atliekame lengvai, paprastai ir grakščiai“. Tad žėrintis ansamblio pasirodymų lengvumas ir elegancija romantiškoms pavasario impresijoms pridės kažko nežemiško, atgimti kviečiančio. „Aplodismentams aidint į salę tarsi gulbės įplaukė trys moteriškumą spinduliuojančios atlikėjos. Jų muzikavime romantizmo estetika skleidėsi per prabangą ir paprastumą, lyg tikrojo kilnumo nuojauta. Atrodė laikas sustojo...“, – apie koncertą rašė ansamblio gerbėja.

Trio „Grazioso“, koncertuojančio nuo 1997 m., repertuare gausu įvairių autorių ir epochų kūrinių, tačiau reikšmingiausią vietą užima romantinė muzika. Ansamblis sulaukė pripažinimo Lietuvoje, Danijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir kt., 2006 m. išleido kompaktinę plokštelę, jo įrašų yra LRT fonduose. Klausytojus žavi išskirtinis trio ansambliškumas, susiklausymas, muzikinio alsavimo darna.

Joana Gedmintaitė – LMT akademijos (prof. I. Milkevičiūtės kl.) absolventė, LNOB teatro solistė, 2002 m. apdovanota „Operos švyturių“ nominacija „Metų operos viltis“. Ji ne kartą pelnė „Metų solistės“ vardą už tokius vaidmenis kaip Rachelė (J. F. Halevy „Žydė“, 2004), Siuzana (W. A. Mozart „Figaro vedybos“, 2010), Rozina (G. Rossini „Sevilijos kirpėjas“, 2014). 2015 metais solistei įteiktas „Auksinis scenos kryžius“ (už Violetos vaidmenį G. Verdi operoje „Traviata“). J. Gedmintaitė dažnai koncertuoja su Lietuvos valstybiniu ir Lietuvos nacionaliniu simfoniniais orkestrais, atlieka soprano partijas stambaus vokalinio-instrumentinio žanro kūriniuose, nuo 1997 m. yra trio „Grazioso” solistė. Ji dainavo Didžiojoje Britanijoje, Estijoje, Japonijoje, JAV, Prancūzijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir kt., yra kviečiama dalyvauti prestižiniame Spoleto festivalyje (JAV), 2005 m. atstovavo Lietuvos kultūrą parodoje „Expo 2005“ (Japonija).

Viktorija Zabrodaitė atlieka programas įvairiuose koncertų cikluose, dažnai kviečiama groti tokiuose koncertuose ir festivaliuose kaip „Alma mater musicalis“, „Paežerių“, „Pažaislio muzikos“, „Biržų pilies“, „Netradicinių ansamblių fantazija ir žavesys“, „Rūmų muzika“, „Didysis muzikų paradas“, „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ ir kt. Atlikėja pasirodo su įvairių sudėčių kameriniais ansambliais, koncertuoja Lietuvoje, Itaijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje. Fleitininkės scenos partneriai: Kęstučio Grybausko pianistų kvartetas, Čiurlionio kvartetas, žymūs Lietuvos ir Vokietijos vargonininkai, akordeonų kvintetas „Modus“, trio „Grazioso“ ir kt. Su pianiste Š. Čepliauskaite atlikėja įkūrė ansamblį „Duo Sensibile“ bei išleido kompaktinę plokštelę (2015). Jos įrašų yra LRT fonduose.

Šviesė Čepliauskaitė – pianistė, kurios koncertinis gyvenimas itin aktyvus. Ji kasmet parengia po keletą solinių programų, groja su įvairiais kameriniais ansambliais, instrumentininkais ir dainininkais. Atlikėja yra pasirodžiusi su Lietuvos nacionaliniu bei Kauno miesto simfoniniais orkestrais, Tomsko kameriniu orkestru, koncertavusi D. Britanijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Japonijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, tarptautiniuose festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra išleidusi kompaktines plokšteles – „F. Chopin. Valsai“ (2004), „M. K. Oginskis. Atsisveikinimas su Tėvyne“ (2009), „CHOPIN LT“ (2010), „Sensibile“ (2014), įrašiusi W. A. Mozarto, F. Chopino, K. Szymanowskio kūrinių Lietuvos Radijui. Ji dirba kaip žiuri narė tarptautiniuose konkursuose, nuo dėsto Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje (nuo 2019 m. – docentė), 2019 metais vedė radijo laidą „Pakeliui su klasika“. Š. Čepliauskaitė apdovanota Lenkijos Respublikos garbės ženklu „Už nuopelnus Lenkijos kultūrai“ (2011) bei Lenkijos Prezidento skiriamu Auksiniu Kryžiumi (2019).

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PAVASARIO IMPRESIJOS S 2024-03-17 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 4.00 - 16.00
Renginys PAVASARIO IMPRESIJOS
Data / Laikas S 2024-03-17 14:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 4.00 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~13:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4-7 metų vaikams bilieto kaina 4 Eur.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
PVM kodas ND
Renginys PAVASARIO IMPRESIJOS
Data / Laikas S 2024-03-17 14:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 4.00 - 16.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MAŽASIS PRINCAS. Pagal A. de Sent Egziuperi MAŽASIS PRINCAS. Pagal A. de Sent Egziuperi Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Dainos Laike. Kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus 80 metų sukakčiai paminėti Dainos Laike. Kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus 80 metų sukakčiai paminėti Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą CINEMA PARADISO / Pramoginė muzika CINEMA PARADISO / Pramoginė muzika Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Pasaulio dainos Pasaulio dainos Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti