Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pavel ''Neckermann'' (rock-romansai, blues, funky-soul) (Sankt-Peterburg) | VILNIUS

K 2018-01-11 19:00
Paviljonas, Vilnius
11.00 - 36.00
Koncerte Vilniuje sausio 11-ąją Pavelo „Neckermann“ „Briliantai“ ir „Pinigai“!

Genijus dažniausiai pripažįsta po mirties. Ačiū Dievui, artistas, poetas, muzikantas, kompozitorius, apie kurį dabar kalbėsime, gyvas ir jis – neabejotinas genijus! Visų roko muzikos, džiazo ir romanso gerbėjų didžiausiam džiaugsmui – po 5-erių metų pertraukos Vilniuje koncertuos grupės „Бриллианты от Neckermann“ („Briliantai nuo Neckermanno“, Sankt– Peterburgas) ir „Деньги“ („Pinigai“, Maskva) lyderis, autorius, vokalistas, frontmenas, gitaristas, abiejų kolektyvų kūrėjas Павел Neckermann“ (Pavelas „Neckermann“). Geresnės dovanos Kalėdoms ir Naujiesiems metams nesugalvosi!
Tai atsitiks sausio 11-ąją 20 val. jaukiame Vilniaus džiazo klube „Paviljonas“ (Pylimo g. 21B).
Jo vardas, jo įvaizdis, jo kūryba seniai apipinti paslaptingumo ir kulto aureole! Jo labai reti koncertai sukelia ažiotažą, palyginamą nebent tik su marsiečių atėjimu į Žemę… Jo dainos vienareikšmiai iššaukia susižavėjimą, juk analogo joms – „kabinančioms“, subtilioms, efektingoms melodijoms, kur bliuzas ir romansas lengvai sumišę su soul, funky ir rokenrolu, nėra ir niekada nebuvo, kaip, beje, ir tekstams, esantiems aukščiausia juodojo humoro išraiška ir taiklaus siužeto etalonu!
Pavelas Neckermann ir grupė „Pinigai“ – rusų kultūros padangėje sulyginami savo reikšmingumu tik su Piotru Mamonovu, Viktoru Cojumi, Maiku Naumenko, Borisu Grebenščikovu…
80-ųjų pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje Pavelas reguliariai koncertavo Lietuvoje: ir su pirmąja savo grupe „Briliantai nuo Neckermann“, o vėliau ir su grupe „Pinigai“, subūręs čia didelę gerbėjų armiją. Daug kas, greičiausiai, atsimina „Pinigų“ koncertus su Lietuvos dizainerės  Sandros Straukaitės šou iržinomu modeliu Renata Mikailionyte Nacionaliniame dramos teatre.
Tuo metuegzistavęs Užupio radijas, mėgaudamasis, transliavo P.N. ir grupės „Pinigai“ hitus: „Vargšė Liza“, „Ekstrasense“, „Liga“ ir kt.
Įsikūręs Maskvoje, firmoje „FILI“ Pavelas išleido puikų albumą „Vargšė Liza“, o vėliau pradėjo solinę karjerą, bendradarbiaudamas su geriausiais sesijų muzikantais, o taip pat kurdamas dainas… žinomai grupei „ТАТУ“ („TATU“), kuri „sugriuvo“ dėl to, kad abi jos solistės įsimylėjo Pavelą – savo autorių, aranžuotoją ir „Dievaitį“, o pagrindinis „ТАТU“, prodiuseris iš pavydo nutraukė finansavimą.
Nuostabūs, sąmojingi, lengvai suvokiami ir labai taiklūs tekstai „dienos aktualijų“ ir „laimės ir nelaimės“ temomis, o taip pat įstabi, su aukščiausiu profesionalumu atliekama „Gyvoji muzika“... Nepakartojama šventė ir neišdildomi įspūdžiai visiems, vertinantiems „gyvą garsą“  – tai sielos būklė – unikalūs koncertai grupės „Pavel Neckermann“ ir „ Pinigai“!
Ir tie, kas mėgsta džiazą, ir tie, kam patinka bliuzas, ir tie, kas dievina afrikiečių motyvus, ir rusų bei čigonų romansų gerbėjai ar Jamaikos regio fanai – visi, visi, visi bus pakerėti Pavelo Nekkermano  ir amžiams taps jo kūrybos gerbėjais!
Įsivaizduokite „fantsamagorinį“ junginį iš: Petro Mamonovo, Maiklo Džeksono, Niko Keivo, Džeimso Brauno; stulbinantis derinys iš baltojo bliuzo, naujosios bangos, klasikinio džiazo ir rokenrolo, Jamaikos regio, miesto romanso, prancūziško šansono ir muzikos „ska“ bei tekstų, kuriuose ironiškasis humoras ir savikritika poetiniu lygmeniu žongliruoja aukštomis materijomis ir „dugno“ tipažais: maniakais, seksualinėmis inversijomis, alkoholio nuotykiais, lavonais, žydų tematika, senutėmis ir netgi virškinimo ypatumais… Visa tai – pilnateisiai poetinių novelių herojai..
O jeigu papildyti, kad Pavelas «Neckermann» Kulakovas gitaros ir ukulėlės (kurią jis taip pat paims su savimi) virtuozas, o jo unikalaus balso subtilumai susižavėjusiai auditorijai leidžia perduoti pačius smulkiausius niuansus ir atspalvius. Galima užtikrintai teigti, kad šis renginys – išskirtinė šventinė puota, atsitinkanti „kartą per 100 metų». Praleisti šį reginį yra nedovanotina klaida!
 
Bilietai į Pavelo Nekkermano koncertą Vilniuje sausio 11-ąją 20 val. 
«Paviljonas» scenoje (Pylimo g. 21B) parduodami visose Bilietai.lt kasose.
Pirmųjų bilietų kainos tik nuo 10 Eurų!


 
Informacija apie bendradarbiavimą, koncertą ir bilietų užsakymas telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 403.


Glist - http://www.youtube.com/watch?v=3ZEd6pznRus
Bolezn - http://www.youtube.com/watch?v=FFLssu_P31A
Eshio zhiv - http://www.youtube.com/watch?v=QXPf_0XRMFg 
Bednaja Liza - http://www.youtube.com/watch?v=owYtasf2Xcw
Byvshim Ekstremalam - https://youtu.be/IYKwQAzDmDc
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Pavel ''Neckermann'' (rock-romansai, blues, funky-soul) (Sankt-Peterburg) | VILNIUS K 2018-01-11 19:00 Paviljonas, Vilnius 11.00 - 36.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-16
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Pylimo g. 21B Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Įmonės kodas 301696193