logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeliamas) Fiodor Dobronravov / Фёдор Добронравов Творческий вечер

Pn 2021-01-15 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

ATNAUJINTA 2021 04 12

Informuojame, kad vis dar galiojant LR Vyriausybės nutarimui taikyti apribojimus renginiams, renginys „Fiodor Dobronravov / Фёдор Добронравов Творческий вечер”, kuris turėjo įvykti sausio 15 d. 19:00  Compensa koncertų salėje yra perkeliamas. Nauja renginio data bus paskelbta kai bus panaikinti renginių organizavimo apribojimai.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus

 

ATNAUJINTA 2021 01 13

Sparčiai kintant epidemiologinei situacijai ir įsigaliojus LR Vyriausybės nutarimui taikyti apribojimus renginiams, apgailestaudami pranešame, kad renginys „Fiodor Dobronravov / Фёдор Добронравов Творческий вечер”, kuris turi įvykti sausio 15 d. 19:00  Compensa koncertų salėje yra perkeliamas. Naują renginio datą paskelbsime artimiausiu metu.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus

---

Informuojame, kad renginys Fiodor Dobronravov / Фёдор Добронравов Творческий вечер, kuris turėjo įvykti birželio 12 d. 19:00  Compensa koncertų salėje yra perkeliamas į 2021 m. sausio 15 d. 19:00.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.

Kam netinka nauja renginio data, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymo formą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Prašymai priimami  iki liepos 31 d.
*Grąžinimai už gautas formas bus atlikti iki rugpjūčio 18 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Legendinis Ivanas Bucko (Иван Будько) iš serialo „Svotai“ (Сваты) atvyksta į Vilnių!

Fiodoras Dobronravovas - maloniausias žmogus pasaulyje, jaukioje ir nuoširdžioje atmosferoje pasidalins su Jumis savo unikaliomis ir įdomiomis istorijomis apie susitikimus su iškiliais aktoriais, režisieriais, pedagogais, draugais, pradžiugins Jus nesenstančiomis dainomis, atsakys į klausimus iš salės. Tai yra puiki proga susipažinti su nuostabiu aktoriumi ir žmogumi, gauti teigiamą užtaisą ilgam laikui.

Nėra jokių požymių, pagal kuriuos būtų galima apibūdinti patį liaudies artistą. Ne pagal suteiktus vardus, apdovanojimus, o pagal žiūrovų meilę, herojų, kuriuos aktorius įkūnijo teatre ir kine, organiškumą. Niekas negali pasakyti, kas gi tokio yra Fiodore Dobronravove, kas leidžia suvokti jį kaip saviškį, kaimyną, draugą, net giminaitį. Niekas negali pasakyti, bet visi myli jį kaip savąjį.

Fiodoras Dobronravovas pelnė nacionalinę šlovę daugiausia dėl savo herojų prieštaringumo. Negalima sakyti, kad aktoriaus kūrybinis kelias buvo labai sunkus - jo talentą pastebėjo pats Konstantinas Raikinas, jis nedelsdamas pakvietė Fiodorą Viktorovičių į Maskvą. Tačiau ir lengva šią karjerą irgi negalima vadinti - tai įvyko, kai aktoriui buvo beveik trisdešimt metų. Užtat sostinėje buvo legendinis „Satirikon“ ir Satyros teatras, darbas su Raikinu ir Širvindtu, dešimtys vaidmenų. O vėliau - ir skečų komedijų serialas „6 kadrai“, kuris Dobronravovą pavertė televizijos žvaigžde.

Tačiau artimiausi, mėgstamiausi žiūrovams išlieka serialų „Rūmų perversmų paslaptys“ ir „Svotai“ herojai, nuostabiai suvaidinti Fedoro Dobronravovo. Dirbdamas teatre, filmuodamasis kine, aktorius sukaupė daugybę istorijų apie susitikimus su įžymiais aktoriais ir režisieriais, profesinių anekdotų, šiltų ir juokingų prisiminimų. Jais jis mielai pasidalins su savo gerbėjais, o be to – jausmingai atliks savo mėgstamiausias dainas ir su malonumu atsakys į žiūrovų klausimus. Kiekvienas žodis, kiekviena gaida su nuoširdžiausiais jausmais, skirta Jums!

 
----
 

Легендарный Иван Будько приезжает в Вильнюс! Уже 12 июня  в Концертном зале Compensa Фёдор Добронравов проведет свой творческий вечер!

Фёдор Добронравов – самый добрый человек на свете, в живой и душевной атмосфере, поделится с Вами своими уникальными и увлекательными историями о встречах с выдающимися актёрами, режиссёрами, педагогами, друзьями, порадует Вас исполнением песен на все времена, ответит на вопросы из зала. Это счастливая возможность познакомиться с чудесным артистом и человеком, получить положительный заряд на долгое время.

Нет никаких примет, по которым можно описать самого народного артиста. Не по присвоенным званиям, наградам, а по любви зрителей, органичности образов, которые актёр создаёт в театре и кино. Никто не может сказать, что же такое есть в Фёдоре Добронравове, что позволяет воспринимать его, как своего, соседа, друга, даже родственника. Сказать никто не может, но все любят его как родного.

Федор Добронравов получил всенародную известность во многом благодаря неоднозначности своих героев. Нельзя сказать, что творческий путь артиста был очень трудным — его талант заметил сам Константин Райкин, он сразу пригласил Фёдора Викторовича в Москву. Но и лёгкой карьеру назвать тоже нельзя — случилось это, когда актёру было почти тридцать лет. Зато в столице были легендарные «Сатирикон» и Театр Сатиры, работа с Райкиным и Ширвиндтом, десятки ролей. А затем — и скетчком «6 кадров», который сделал Добронравова звездой телевидения.

Но самыми близкими, любимыми зрителями остаются герои сериалов «Тайны дворцовых переворотов» и «Сваты», блестяще сыгранные Фёдором Добронравовым. За время работы в театре, съёмок в кино у артиста накопилось множество историй о встречах с великими актёрами и режиссёрами, профессиональных баек, тёплых и смешных воспоминаний. Ими он с радостью поделится со своими поклонниками, а ещё — особенно проникновенно споёт любимые песни  и с удовольствием ответит на вопросы зрителей. Каждое слово, каждая нота с душой, для Вас!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeliamas) Fiodor Dobronravov / Фёдор Добронравов Творческий вечер Pn 2021-01-15 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:15
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: ne
Nuolaidos: netaikomos


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Organizatorius
BetMar, UAB
Architektų g. 56-101 Vilnius
gmarek@yandex.ru / +37067064416
Įmonės kodas: 302632222
PVM kodas LT100009270416
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MARTYNAS LEVICKIS. PIAZZOLLA 100 PopuliarusPopuliarusMARTYNAS LEVICKIS. PIAZZOLLA 100 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 18.00 - 38.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) (Vilnius) LORDS OF THE SOUND su Kalėdinė programa ''Grand Christmas'' PopuliarusPopuliarus(Perkeltas) (Vilnius) LORDS OF THE SOUND su Kalėdinė programa ''Grand Christmas'' COMPENSA koncertų salė, Vilnius 25.00 - 48.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujametis renginys vaikams ''Stebuklingoji eglė''! PopuliarusPopuliarusNaujametis renginys vaikams ''Stebuklingoji eglė''! COMPENSA koncertų salė, Vilnius 18.00 - 40.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą INGA JANKAUSKAITĖ | VILNIUS PopuliarusPopuliarusINGA JANKAUSKAITĖ | VILNIUS COMPENSA koncertų salė, Vilnius 29.00 - 63.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą PAVEL VOLIA / ПАВЕЛ ВОЛЯ PAVEL VOLIA / ПАВЕЛ ВОЛЯ COMPENSA koncertų salė, Vilnius 27.00 - 90.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!