Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeliamas) ''Jei mano eilės turėtų sparnus...'' Reynaldo Hahno dainos

K 2020-03-26 19:00
Fortepijonų salonas ORGANUM, Vilnius
Pranešame, kad bus perkeliami kovo 19 d., 26 d., 29 d., balandžio 4 d. Fortepijonų salono ORGANUM renginiai.
 
Tiksli perkėlimo data bus paskelbta artimiausiu metu.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikės. Jeigu jūsų netenkins nauja renginio data, bilietus galėsite grąžinti paskelbus perkėlimo datas.
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

"Jei mano eilės turėtų sparnus..." / Reynaldo Hahno dainos

Saulė Šerytė (mecosopranas)
Gustas Raudonius (fortepijonas)

Reynaldo Hahnas (1875-1947) visada puikiai žinojo esąs petit maître - „mažasis meistras“ - kūrėjas, gimęs romantizmo saulėlydyje, ir kuriam buvo lemta glaustis žymiausių kompozitorių amžininkų – G. Faure, C. Debussy, M. Ravel ir kt. – šešėlyje.
Gimęs Venesueloje, Reynaldo buvo vos trejų metukų, kai Hahnų šeima persikėlė gyventi į Paryžių. Kaip nepaprastai gabus vaikas, jau 6 metų Reynaldo debiutavo žymiajame Princesės Matildos, imperatoriaus Napoleono III pusseserės, salone, kur akompanavo sau Offenbacho arijas, o sulaukęs dešimties pateko į Paryžiaus konservatoriją. Ten, be daugelio kitų reikšmingų asmenybių, jį mokė ir būsimasis draugas bei užtarėjas J. Massenet.

R. Hahno muzika, kurią sudaro daugiausia dainos, byloja Paryžių kaip gyvenimo būdą, amžiams išnykusį, ir, kaip ir M. Prousto pasaulis, atkuriamą tik tomis trumpomis akimirkomis, kai kartu sutinka garsas, vaizdas, skonis, pažadiną atmintį, o gal net ir kolektyvinę pasamonę. Tai, kad R. Hahno kūryba atveria duris į praeitį, ir yra priežastis, kodėl jo dainos lig šiol neprarado savo klausytojo, kurios jam atidengia praėjusio ištaigingo amžiaus dekadansą.

Dainininkė SAULĖ ŠERYTĖ (mecosopranas) turi didelę Lied žanro dainų interpretacijos patirtį, įgytą studijuojant Graco Meno Universitete (Austrija), dalyvaujant tarptautiniuose kamerinės-vokalinės muzikos forumuose Berlyne ir Vilniuje, tobulinant meistriškumą Lied žanro žinovų, tokių kaip prof. J. Ph. Schulze, U. Eisenlohr, A. Bauni, L. Dorfman – kursuose. Dainininkė pelnė specialiąją premiją konkurse „Wagner forum Graz“ ir Tiito Kuusiko tarptautinio kamerinės muzikos konkurso laureatės vardą. Jos scenos partneriais buvo žymūs Lietuvos pianistai koncertmeisteriai: Gražina Ručytė, Nijolė Ralytė, Eglė Kižyte-Ramonienė. Kūrybinė bendrystė Saulę Šerytę sieja su pianistu Donaldu Račiu. Solistė dainavo festivaliuose Austrijoje, Slovėnijoje ir Lietuvoje, koncertavo su Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Baltarusijos valstybiniu kameriniu orkestrais (diriguojant Sauliui Sondeckiui, Vaclovui Augustinui, Justus Franzui, Rolfui Beck).

Pianistas GUSTAS RAUDONIUS 2015 m. Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje baigė fortepijono specialybę su kompozicijos fakultatyvu. 2019 m. VDU Muzikos Akademijoje įgijo fortepijono bakalauro laipsnį doc. Donaldo Račio klasėje. Kaip solistas 2016 m. grojo Europos muzikos konkursų jaunimui susinvienijimo (EMCY) organizuotuose koncertuose Vokietijoje ir Liuksemburge, 2017 m. - koncertų serijoje „Visi S. Rachmaninovo etiudai paveikslai“ Lenkijoje ir Lietuvoje, 2018 m. - C. Debussy 100-osioms mirties metinėms dedikuotame projekte „Paplūdimyje su Debussy“ Kauno filharmonijoje bei Organum koncertų salėje Vilniuje. 2017 m. susidomėjo Lied (vokiečių romantinės lyrinės dainos žanras), tais pačiais metais su tenoru Ilja Aksionov pristatė prancūzų kompozitorių dainų programą ir CD projekte „Jaunieji Vaidilos klasikos talentai“. 2018 ir 2019 m. grojo Kintuose vykusiuose Karinos Novikovos operos vaidybos kursuose „Operos akseleratorius“. 2019 m. vasario mėn. Düsseldorfo aukštojoje muzikos mokykloje surengė Lied koncertą su prof. Konrad Jarnot studentais, rugsėjo mėn. Vilniaus paveikslų galerijoje su dainininke Saule Šeryte pristatė Lied programą „Eduardo Mörike's poezija dainose“. Nuo 2019 m. studijuoja Lied akompanavimą Düsseldorfo Roberto Schumanno aukštojoje muzikos mokykloje, prof. Hans Eijsackers klasėje.

 

 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/610039436444778/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeliamas) ''Jei mano eilės turėtų sparnus...'' Reynaldo Hahno dainos K 2020-03-26 19:00 Fortepijonų salonas ORGANUM, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos: 
- studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Fortepijonų salonas ORGANUM
J.Basanavičiaus g. 26, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB Organum
UAB Organum
S. Konarskio g. 9-2 Vilnius
info@organum.lt/+37069837221
Įmonės kodas: 123884954
PVM kodas LT238849515
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) Lietuvos pianisčių pavasaris. Eglė Andrejevaitė | Milda Umbrusevičiūtė Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) Lietuvos pianisčių pavasaris. Eglė Andrejevaitė | Milda Umbrusevičiūtė Fortepijonų salonas ORGANUM, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) Duo Doyenne | Monika Mašanauskaitė ir Michelle Dierx - Vilniuje Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) Duo Doyenne | Monika Mašanauskaitė ir Michelle Dierx - Vilniuje Fortepijonų salonas ORGANUM, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) J.S.Bacho Goldbergo variacijas skambina Sergejus Okruško Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) J.S.Bacho Goldbergo variacijas skambina Sergejus Okruško Fortepijonų salonas ORGANUM, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!