logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeliamas) Lietuvos pianisčių pavasaris. Anna Geniušienė

Š 2021-03-06 18:00
Fortepijonų salonas ORGANUM, Vilnius
Pranešame, kad renginys Lietuvos pianisčių pavasaris. Anna Geniušienė, kuris turėjo įvykti kovo 6 d. 18:00 val. bus perkeliamas.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Jei Jūsų netenkins nauja renginio data, kompensavimo tvarka bus paskelbta kartu su nauja data.
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Fortepijonų salonas "Organum" pristato koncertų ciklą
LIETUVOS PIANISČIŲ PAVASARIS

Savo klausytojams užtikriname saugų atstumą, apsauginę kaukę ir švarias rankas. Turime tik 50 vietų!

Anna GENIUŠIENĖ
DIDIEJI FORTEPIJONO FANTASTAI

Programa
Aleksandr Skriabin (1872-1915) Sonata - fantazija Nr.2 op.19
Robert Schumann (1810-1856) Fantastinės pjesės op.12
Fryderyk Chopin (1810-1849) Polonezas-fantazija op.61

Gimusi ir užaugusi Maskvoje, pianistė Anna Geniušienė su pagyrimu baigė P. Čaikovskio konservatoriją, stažavo Karališkojoje muzikos akademijoje Londone pas prof. Christopherį Eltoną.
Studijuodama Anna tapo Lydso (Didžioji Britanija) ir pianistų konkurso laureate, o taip pat sėkmingai dalyvavo prestižiniame tarptautiniame P. Čaikovskio pianistų konkurse.

2017 m. tarptautiniame F. Busoni konkurse pianistė pelnė III premiją ir tris papildomus prizus, davusius pradžią kūrybinei draugystei su garsiuoju Kremonos kvartetu. 2018 m. ji tapo 1-osios vietos laureate Orbetello tarptautiniame pianistų konkurse.
Šių metų liepą įrašų kompanija LINN Records išleido Annos debiutinę kompaktinę plokštelę, skirtą S. Rachmaninovo ir S. Prokofjevo kūrybai.
Pianistė ne kartą koncertavo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru , Maskvos S.Svetlanovo vardo simfoniniu orkestru, Didžiosios Britanijos orkestru "The Halle", Italijos orkestru "Haydn Orchestra", Turikijos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir kitais.
,
Anna Geniušienė jau surengė eilę koncertų Lietuvoje, kaip antai Kauno filharmonijoje ir Kongresų rūmuose, tačiau pianistės koncertinės kelionės driekėsi ir į žymiąsias pasaulio koncertų sales: Maskvos konservatorijos Didžiąją, Berlyno filharmonijos, Kyoto-Hall Japonijoje, Salle Cortot Paryžiuje, Greppi salę Milane,- jos rečitalis prestižinėje Londono Wigmore Hall buvo ypač palankiai sutiktas publikos ir tarptautinės kritikos.
Neapsiribodama solinėmis programomis, pianistė taip pat dalyvauja kamerinės muzikos projektuose. Lietuvoje jos partneriai smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir violončelininkas Gleb Pyšniak. Drauge su vyru Luku Geniušu Anna parengė ne vieną programą 4 rankoms ir dviem fortepijonams. Anna Geniušienė taip pat vadovauja „NikoFest“ kamerinės muzikos festivaliui Maskvoje.

"Organum" koncertų salėje pianistė pasirodys jau antrą kartą.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

 

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/events/1058533374575706/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeliamas) Lietuvos pianisčių pavasaris. Anna Geniušienė Š 2021-03-06 18:00 Fortepijonų salonas ORGANUM, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Fortepijonų salonas ORGANUM
Savanorių pr. 1, Helios City 2a. Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB Organum
UAB Organum
S. Konarskio g. 9-2 Vilnius
info@organum.lt/+37069837221
Įmonės kodas: 123884954
PVM kodas LT238849515