Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeliamas) MANTAS. Gyvai | Kaunas

Pn 2020-09-04 20:00
Adform kiemelis, Kaunas
Rugsėjo 4 d. turėjęs įvykti Manto koncertas “Adform kiemelyje” (Kaune) deja yra nukeliamas. Dėl šiuo metu Vyriausybės įvestų papildomų saugos reikalavimų, susijusių su atstumais tarp koncertų lankytojų ir stalų, “Adform kiemelis” yra priverstas perkelti renginius į 2021 metų sezoną. Todėl "Mantas I Gyvai" koncertas yra nukeliamas. Jau įsigyti bilietai į koncertą galios ir naujai paskelbtai datai. Daugiau informacijos suteiksim kaip įmanoma greičiau.

Charizmatiškasis scenos profesionalas, dainininkas Mantas Jankavičius kartu su gyvo garso grupe rugpjūčio 22 d. gerbėjus kviečia į koncertą Kaune, Adform kiemelyje.

Susitikimas vasaros vakaro ramybėje leis pasimėgauti besibaigiančio šiltojo sezono džiaugsmais po atviru dangumi, padės atitrūkti nuo kasdienybės ir įkvėps drąsiau pasidžiaugti buvimu drauge.

„Vasaros laikas ir susitikimai po atviru dangumi man visada reiškė tam tikrą magiją. Kai ore dvelkia vasaros vakaro ramybė, su klausytojais užsimezga tikrai betarpiškas, šiltas ryšys. Tikiu, kad ir šiame koncerte, mes, susirinkę po dangum, būsime atviri ir laimingi. Tikiu, kad bus daug šiltų šypsenų ir tikrų nesuvaidintų emocijų.“ – šypsosi Mantas.

Programoje su gyvos muzikos grupe skambės ir gerai žinomos dainos, ir nauji kūriniai: „Laisvi drugeliai“, „Čiuožki“, „Stok“, „Proto komitetas“, „Dangus nesibaigia“, „Vienam pasaulyje“ ir kt. Laisvė, juokas, nuoširdumas ir šokiai – tai pagrindiniai programos elementai, kurie neišvengiami kiekvienam Manto koncerte.

Vietų skaičius ribotas, o bilietai artėjant renginiui brangs.

https://www.youtube.com/watch?v=tojbO3iQhLs
https://www.youtube.com/watch?v=rnpj3MbLlwQ
https://www.youtube.com/watch?v=VMhMS3jNe9o

                     

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeliamas) MANTAS. Gyvai | Kaunas Pn 2020-09-04 20:00 Adform kiemelis, Kaunas
Svarbi informacija
Renginio metu prašome laikytis naujausia sveikatos apsaugos ministerijos tvarka: https://bit.ly/2QiEiaW
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Adform kiemelis
Rotušės a. 20 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Meno upė, UAB
Pragiedrulių sodų g. 3-oji 3, Vilnius
mantas.koncertai@gmail.com/+37062665364
Įmonės kodas: 304984546
PVM kodas LT100012117312